A megyeszékhely sportolója eredetileg a junior női csapat kata versenyszámban lett volna érdekelt, de Kiss Zsófia (MTK) sérülése miatt nem indultak el a lányok a kategóriában.
Tóth Vanda viszont egyéniben szerephez jutott a pesti lány sérülése miatt, így a junor női kata kategóriában az induló 45 fős mezőnyben tatamira lépett. Végig szépen menetelt és az előkelő harmadik helyezést szerezte meg.
Miskolci karatéka sikere Samoborban
Létrehozva
Samoborban rendezték meg január 17-19. között a 29. Horvát Open nemzetközi karate versenyt, ahol a miskolci Justitia Fuji-Yama SE karatékája, Tóth Vanda is részt vett.
Ez is érdekelhet
Gyászszünettel indul a DVTK hétvégi bajnokija
Így emlékeznek meg a klub korábbi hangulatfelelőséről.
Jön az újabb hőségriadó, a felelős vízhasználatra figyelmeztet az ÉRV
Szerdától várhatóan ismét elrendelik a hőségriadót, várhatóan jelentősen megnő a felhasználói vízigény, ami az ivóvízellátó rendszerek országos léptékű terhelésnövekedését vonja maga után. Az ÉRV felkészült.
„Egy igazi miskolci legenda ment el” – búcsúzik a város polgármestere egykori kollégájától
Veres Lászlót Miskolc városa saját halottjának tekinti.
Egy város gyászolja – elhunyt Veres László műsorvezető, DJ
Elment egy ismerős hang, egy igazi miskolci. Veres László kedd hajnalban hunyt el. A műsorvezetőt, DJ-t, házigazdát és lokálpatriótát sokan ismerték és szerették a városban – rádióból, színpadról, rendezvényekről, vagy éppen a zene világából. Miskolc most egy olyan embertől búcsúzik, aki pályája minden állomásán kötődött a városhoz.