Ugrás a tartalomra

Négy kilométeres a torlódás az M1-esen Hegyeshalomnál

Létrehozva
Négy kilométeres torlódás alakult ki az M1-es autópálya Ausztria felé vezető oldalán, a hegyeshalmi határátlépési pontnál vasárnap éjszaka - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

 A közlekedési fennakadás oka, hogy megnőtt a személygépjárművek forgalma - tették hozzá.

(A címlapkép illusztráció.)

 

 

 

Ez is érdekelhet

Miskolctapolca pünkösd hétfő
Napos, száraz idő várható kedden kevés gomolyfelhővel
BelföldKörnyezet
Zavartalanul napos idő valószínű, néhol megélénkülő széllel. Délután akár 33 Celsius fok is lehet a hőmérséklet.
Elektromos mozdonyban keletkezett tűz
BelföldHavaria
Szünetel a forgalom a kelenföldi vasútállomáson, a vonatok várakozni kényszerülnek. A pályaudvar közlekedését a katasztrófavédelem állította le egy elektromos mozdonyban keletkezett tűz miatt - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn.
Lemondott Lázár János
BelföldSport
Levélben értesítette a tagszervezeteket döntéséről Lázár János volt közlekedési miniszter, az MTSZ elnöke, miszerint május 29-ei hatállyal távozik tisztségéből.
Kinevezte a Tisza-kormány 55 államtitkárát Magyar Péter javaslatára Sulyok Tamás - mutatjuk az életrajzukat
Belföld
A Tisza-kormány 55 államtitkárát nevezte ki Magyar Péter miniszterelnök javaslatára Sulyok Tamás köztársasági elnök.