Ugrás a tartalomra

Nemzeti színekbe öltözik a DVTK Stadion

Létrehozva
Szerdán piros-fehér-zöld díszkivilágítást kap a DVTK Stadion a magyar labdarúgó-válogatott tiszteletére - írja honlapján a sportklub.

A részben hazai rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságon a világbajnok Franciaország ellen nagyszerűen helytállt a magyar válogatott, a szombati pontszerzésre az egész világ felkapta a fejét. Ma újabb fontos mérkőzés vár Marco Rossi csapatára Németországban.

- A magyar labdarúgás minden szereplője büszke lehet a válogatott teljesítményére, és ezen alapuló bizakodással várjuk a müncheni mérkőzést - mondta Sántha Gergely, a DVTK elnöke.

- Az élet sok más területéhez hasonlóan az összefogás viheti előre a labdarúgást is, ezért a DVTK is csatlakozik a tegnap indult kezdeményezéshez, és a válogatott tiszteletére szerda este piros-fehér-zöld színekben pompázik a DVTK Stadion. 

Ez is érdekelhet

A piros-fehérek súlyos vereséget szenvedtek. Fotó: DVTK
Nagyon megverték a DVTK-t
SportMiskolc
Labdarúgás: vasárnap délután ismét idegenben szerepelt a diósgyőriek másodosztályú csapata és súlyos vereséget szenvedett.
Kisvárda - DVTK II
Ikszelt a „kis” DVTK
SportMiskolc
Labdarúgás: vasárnap vendégként pontot szerzett a piros-fehérek második csapata.
Cservenyák Kinga. Fotó: DVTK
Cservenyák Kinga is marad
SportMiskolc
Röplabda: a húsz esztendős sportoló a piros-fehéreket szolgálja a 2026/27-es idényben.
Pécsi MFC – DVTK női foci. Fotó: MLSZ TV
Három góllal kikaptak a hölgyek
SportMiskolc
Labdarúgás: szombaton megkezdődött a pontvadászat az élvonalbeli női bajnokságban.