(Címlapképünk csak illusztráció!)
Nevet változtatott az LMP
Létrehozva
Megváltoztatta a nevét az LMP: mostantól ki fogják fejezni a zöldpártjellegüket, ezért az LMP - Magyarország Zöld Pártja hivatalos elnevezést használják - jelentette be Schmuck Erzsébet, az egyik társelnök szombaton Budapesten, a párt kongresszusának szünetében tartott sajtótájékoztatón. Közölte, hogy a rövidített elnevezés Zöldek lesz.
Ez is érdekelhet
Levelet írt Magyarország új miniszterelnökének Tóth-Szántai József polgármester
Miskolc első embere gratulált Magyar Péternek és az új kormány valamennyi miniszterének a megbízatásukhoz, és jelezte: Miskolc készen áll az együttműködésre.
Hegyre fel! - hívnak a borbarátok
A Miskolci Borbarátok Társasága immár 14. alkalommal rendezi meg az Avasi Borangolás elnevezésű rendezvényét a világon egyedülálló, az Avas dombjának északi lejtőin megbújó pincesorán.
Kiss Bence és Kereki Balázs is csatlakozott
Teljes lett a DVTK Jegesmedvék szakmai stábja – kaptuk a hírt a klubtól.
Újabb fontos stratégiai együttműködés a logisztikai képzés és az ipari innováció fejlesztéséért
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a Miskolci Egyetem és a Royal Cargo Hungary Kft. kedden.