Ugrás a tartalomra

Nyári karbantartás a MIHŐ-nél

Létrehozva
A MIHŐ Kft. június 22-én éjféltől megkezdi távhőrendszerének évenként esedékes nyári karbantartását - tájékoztatott a szolgáltató.

A munkálatok miatt várhatóan a melegvíz-szolgáltatás a belvárosban és az Avas városrészben június 22-én (kedd) 0.00 órától, várhatóan június 25-én (péntek) 24.00 óráig szünetel.
 
A Bulgárföld városrészben a nyári karbantartás ideje alatt csak rövid idejű szolgáltatási szünet várható, melyről külön tájékoztatják az érintett lakókat. Diósgyőr városrészben pedig a melegvíz-szolgáltatás szünetelésével járó karbantartási munkálatok nem várhatóak – írta közleményében a MIHŐ Kft.
 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Downhill Országos Bajnokság 2026 eredményhirdetés
Magyarország legjobb hegyikerékpárosai Lillafüreden küzdöttek a bajnoki címért - íme az eredmények
MiskolcSportÉletmódSzabadidő
Vasárnap eldőlt, kik 2026 magyar bajnokai. A Lillafüredi Libegőparkban rendezték meg hétvégén a Downhill Országos Bajnokság 2026 versenyt.
tűzoltó
A Híd-dűlőbe riasztották a miskolci és diósgyőri tűzoltókat
MiskolcHavaria
Hétvégi ház égett Miskolc Pereces városrészében vasárnap délután.
Szeles utca
Három hétre megváltozik a közlekedés Miskolc egyik fontos csomópontján – ezek a buszok járnak másképp
Miskolc
Nemcsak az autósoknak, a buszozóknak is érdemes készülniük: a Szeles utcai felújítás három hétre alaposan átrajzolja a környék közlekedését.
miskolci FUX Zrt.
Négy nap alatt 8,32 megawattóra: így csökkentette áramfogyasztását egy miskolci gyár a hőhullám idején
MiskolcGazdaság
Nem leállította a termelést, hanem átszervezte a miskolci FUX Zrt. a hőhullám idején.