Az ünnepséget még ebben az évben szeretné megtartani a szövetség. A díjak személyes átadása elkezdődött az elmúlt napokban és az edzések újraindulásával folytatódik majd.
AZ EGYESÜLETEK EREDMÉNYES AMATŐR ÚSZÓJA 2019
MISKOLCI SPORTISKOLA
Balthes Dávid
Gerberi Balázs
Juhász Kata
Pocsai Noémi
Tóth Marcell
Simon Csenge
Ráski Sára
Germán Milla
Tarcsi Szonja
SZERENCS VSE
Lukács Zsófi
Lénárt Zalán
MEZŐKÖVESD SE
Fügedi Emese
Guba Lilla
ÓZDI ÚSZÓ KLUB
Hangonyi Ábel
AZ EGYESÜLETEK EREDMÉNYES ÚSZÓJA 2019 - IGAZOLT VERSENYZŐK
FIEDLER OTTÓ SE ÓZD
Németh Bence
Juhász Tamás
MISKOLCI SPORTISKOLA
Fogarasi Janka
Aggod Balázs
Bortnyik Zétény
Csépányi Gvendolin Mendy
Gaál Adél
Léport Szellő Boróka
Újvári Dóra Brigitta
TISZAÚJVÁROSI TRIATLON KLUB
Bagi Szilárd
Bán Petra
B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ SZENIOR ÚSZÓJA 2019
Hatvani János (1946)
Jurák Árpád (1961)
Pásztor Róbert (1973)
Furuglyás Attila (1946)
Tóth Antal (1940)
Kőszegi Károly (1941)
ifj. Furuglyás Attila (1977)
Baranyi Valéria
valamennyien Miskolci Vízművek SC
B.-A.-Z. MEGYE EREDMÉNYES ÚSZÓJA 2019
Czene Réka - Fiedler SE Ózd
Edzője: Kis Gergő
Márton Véda Anna - Fiedler SE Ózd
Edzője: Kis Gergő
Kárpáti Zalán - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Deák Zsóka - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Hornyik Panna - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Kopcsó Petra - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Korcsmáros Erik - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Tamás Kornél - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Tóth Milán - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Limbek Lázár, Havasi Dominik Olivér, Tóth Milán, Korcsmáros Erik - váltó - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos, Pásztor Róbert
Tóth Zengő Katalin, Újvári Dóra Brigitta, Tóth Milán, Korcsmáros Erik - mix-vegyesváltó - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos, még edző
Újvári Dóra, Kárpáti Luca Sára, Tihor Jázmin, Tóth Zengő Katalin - váltó - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Lupkovics Lázár - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Tulipán Bence, Fazekas Ádám, Havasi Marcell Milán, Léport Milán Krisztián - váltó - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Kárpáti Kende, Kárpáti Zalán, Léport Milán Krisztián, Lupkovics Lázár, Pásztor Hunor - váltó - Miskolci Sportiskola
Edzőjük: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ ÚSZÓJA 2019
Esztián Petra - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Tulipán Bence - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Léport Milán Krisztián - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Pásztor Hunor - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Fazekas Ádám - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Tóth Zengő Katalin - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Barta Ferenc - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Fridrich Ákos
Limbek Lázár, Tamás Kornél, Tóth Milán, Korcsmáros Erik - váltó - Miskolci Sportiskola
Edzőjük: Sajgó László és Fridrich Ákos. Pásztor Róbert
Forgács Bence - Fiedler SE Ózd
Edzője: Kis Gergő
Doszpoly Zsombor - Swimming Pentathlon Club - Miskolc
Edzője: Fázold Henrik
Bagi Zoltán - Tiszaújvárosi Triatlon Klub
Edzője: Fodor Ágnes
B.-A.-Z. MEGYE VÁLOGATOTT ÚSZÓJA 2019
Vécsei Réka - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
Gyöngyösi Bianka - Ózdi Úszó Klub
Edzője: Schifter Tamás
Kovács Péter - Miskolci Sportiskola
Edzője: Sajgó László és Tóth Gábor Mátyás
B.-A.-Z. MEGYEI ÚSZÁS BÜSZKESÉGE 2019
Sztankovics Anna - Miskolci Sportiskola
Világbajnokság-Kvangdzsu (Gwangju)
4x100 mix vegyesváltó 12. hely, olimpiai kvalifikáció
Edzője: Szollár Gergő
2019-BAN A LEGMAGASABB LEN PONTOT ELÉRT VERSENYZŐNEK JÁRÓ DÍJ - B.-A.-Z. MEGYEI ÖNKORMÁNYZAT ÁLTAL ALAPÍTOTT DÍJ
Sztankovics Anna - Miskolci Sportiskola: 846 pont
B.-A.-Z. MEGYE ÚSZÓSPORTJÁÉRT EMLÉKPLAKETT
Kiss Attila - Miskolci Sportiskola
Edzője: Kiss Attila Sándor
B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ NEVELŐEDZŐJE 2019
Sajgó László
B.-A.-Z. MEGYE KIVÁLÓ EDZŐJE 2019
Szollár Gergő
B.-A.-Z. MEGYEI ÚSZÓ SZÖVETSÉGBEN VÉGZETT MUNKÁÉRT 2019
Hölcz Péter, MÚSZ régióvezető