A Civil Összefogás Fórum Miskolci Klubja, a CÖF KLUB Miskolc őrtüzet gyújtott Miskolcon,a Kálvária-dombon vasárnap délután. Mint minden évben, idén is,október utolsó vasárnapján szerte Székelyföld határain, de Erdélyben és a Földszámos helyén, a kanadai Vancouvertől Európa országain át a távoli Ausztráliáig őrtüzek gyúltak az összetartozás, a székely nép önrendelkezésének és te-rületi autonómia törekvésének támogatásaérdekében. Az eseményen megemlékezések hangzottak el, és a különböző felekezetek képviselői imákat mondtak.
Őrtüzet gyújtottak
Létrehozva
Az összetartozást erősítették az eseménnyel.
Ez is érdekelhet
Párakapuk és vízosztás – segítség a hőségben
Párakapukat állítottak fel és több helyen osztanak vizet Miskolcon.
Érthetetlen okokból kerítésbe rohant a kombijával a Szentpéteri kapuban
Valamit nagyon elnézett a sofőr, vagy a hőség az oka?
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
Már reggel 5 órakor megkezdik a munkát.
Ezzel foglalkozzon görgetés helyett!
A nyári szünet kiváló alkalom arra, hogy a fiatalok új tevékenységeket próbáljanak ki. Egy ingyenes programra várják a 6., 7., és 8. osztályosokat a belvárosba.