Osváth Zoltán volt a Miskolci Napló vendége
Létrehozva
32 millió forint plusz kiadást jelentett eddig, a koronavírus miatti járványhelyzet a Miskolci Városgazda Kft-nek. A pénzt a többi közt takarításra, eszközökre és a megállók fertőtlenítésére költötték. További 200 millió forint bevétel kiesést jelentett az önkormányzatnak az ingyenes parkolás - a többi közt ezekről is beszélt Osváth Zoltán a Miskolci Naplóban. A Városgazda ügyvezetője hozzátette: az éves bérleteket a tervek szerint egy hónappal meghosszabbítanák, ezt várhatóan az augusztusi közgyűlés hagyja majd jóvá. A Zsarnai Piacnál pedig új parkolóhelyeket hoznának létre. Erről szintén augusztusban dönthetnek.
Ez is érdekelhet
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.
„Mexikóban” napoztak az émászosok
Vállalati rendezvény: tizenkettedszer ünnepelt az áramszolgáltató.
Kárpát-medencei népművészeti tehetségek léptek színpadra Miskolcon
A Művészetek Házában 321 fiatal mutatta be tudását népdal, népzene, néptánc és népmese kategóriában.