Ugrás a tartalomra

Pakusza szerint a TASZ a rombolók oldalára áll

Létrehozva
A rend helyett a rendetlenség, az építők helyett a rombolók oldalára áll a TASZ, amikor meghiúsítja a települések rendpárti szociális intézkedéseit, Pakusza Zoltán szerint.
Kép

- Miskolcon például azt a lakásrendeletet támadták meg, ami büntette, ha az egy főre eső lakrész nem éri el a 6 négyzetmétert – mondta Pakusza Zoltán, a Mi Hazánk megyei elnöke, önkormányzati képviselő. Ezt a szabályt a Kúria megsemmisítette. Az önkormányzati képviselő elmondta, nemcsak Miskolc intézkedéseit támadja a szervezet, ezért adatkéréssel fordult a megyei kormányhivatalokhoz, hogy kiderítse, hány települést érintenek a visszavont szociális rendeletek. 

- Ebből nyilván azt is láthatjuk, hogy ezeken a településeken mik a problémák. Hiszen nyilván ezek a szociális rendeletek erre fókuszáltak. Másrészt pedig látjuk azt is, hogy milyen tevékenységet folytat így az országban a TASZ ezen a területen – nyilatkozta Pakusza Zoltán, a Mi Hazánk megyei elnöke.  

 

 

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Imasétány Deszkatemplom. Fotó: Osztie Tibor
Ez is az egyház: ministránstalálkozó, bérmálás, jótékonysági koncert, családi nap
MiskolcEgyház
A miskolci vallási közösségek a hétvégén és a következő hetekben is tartalmas lelki feltöltődésre és közösségi együttlétre alkalmas programokat kínálnak.
DAM légifotó. Fotó: Horváth Csongor
A DAM területének rendezése, fejlesztése minden miskolci közös ügye
MiskolcGazdaság
A miskolciak körében érthető módon nagy érdeklődésre tart számot az egykor szebb napokat látott Diósgyőri Acélművek (DAM) sorsa. Dr. Rakaczki Zoltánnal, a terület fejlesztéséért felelős polgármesteri biztossal - több oldalról megközelítve - beszélgettünk el erről a témáról.
Avasi Arborétum Miskolc/Dr. Adorján Imre Fenyőkert
Ezt nem lehet kihagyni: családi nap és élőzenés borozás az avasi Fenyőkertben
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Egy természetközeli családi napra várnak mindenkit az Avason, a Dr. Adorján Imre Fenyőkertbe szombaton.
Exkluzív interjú a MayTree-vel_BNR
Exkluzív interjú a MayTree-vel - Különleges ízek, ritmusok és dallamok Miskolcon
MiskolcVilágKultúraÉletmódGasztroEgészségSzabadidőBulvárCelebhírek
Dél-Korea ízeit, zenéjét és hangulatát csempészték be pénteken a Miskolci Egyetem falai közé, ahol exkluzív interjút készítettünk a világhírű MayTree dél-koreai a cappella formáció tagjaival.