Ugrás a tartalomra

Pillanatképek a választás éjszakájáról

Létrehozva
Veres Pál, a Függetlenek a Szinva Városáért Egyesület polgármesterjelöltjeként több mint 55 százalékos szavazataránnyal nyerte meg a vasárnapi választást, míg ellenfele, a Fidesz-KDNP színeiben induló Alakszai Zoltán 41 százalékot szerzett.

 

Ez is érdekelhet

Két este, amikor a fények mellett a város is életre kel
MiskolcKultúraSzabadidő
Augusztus 20-án és 21-én ismét különleges vizuális élménnyé változik Miskolc belvárosa.
Hihetetlen: megszólal a kép
MiskolcKultúraSzabadidő
A képzőművészet és a zene határvidékére invitálja látogatóit idén is a Miskolci Galéria. Augusztus 28-án, pénteken 17 órától ötödik alkalommal nyílik meg a Hangszín kiállítás.
Hazaviheti a játékokat
MiskolcSzabadidő
Új szolgáltatással bővültek egyes miskolci könyvtárak: májustól már társasjátékokat is kölcsönözhetnek azok a 16 év felettiek, akik olvasójeggyel rendelkeznek. Érdemes szétnézni közöttük, hátha vannak ismeretlenek.
Még ma is 5 kilométert sétál naponta a 100 éves miskolci szépkorú
Miskolc
Tökéletes egészségi állapotnak örvend Hollódi Károly Imréné, Kati néni, aki nemrégiben ünnepelte 100. születésnapját.