Ugrás a tartalomra

Rendőrök keresik a tinilányt

Létrehozva
Egy 17 éves lány eltűnése kapcsán kérik a miskolci rendőrök a lakosság segítségét.
Kép
fotó: police.hu

A Miskolci Rendőrkapitányság 05010-157/452/2021. körözési számon körözési eljárást folytat egy 17 éves tinédzser eltűnése kapcsán.

Lázók Roberta 2021. március  elején az egyik miskolci kórházból ismeretlen helyre távozott,  tartózkodási helye azóta ismeretlen. A felkutatására tett rendőri intézkedések megkezdődtek, melyek ezidáig nem vezettek eredményre.

A 17 éves lány megközelítőleg 165 centiméter magas, normál testalkatú, hosszú haja barna, vállig ér. Arca hosszúkás.  

Utolsó ismert ruházata fekete nadrág és pulóver, fekete tornacipő.

Ez is érdekelhet

A hosszú élet titka – 90. születésnapján köszöntötték Hodobay Györgyöt
MiskolcÉletmód
Kilencven év, három gyermek, öt unoka és két dédunoka – egy tartalmas élet, amelyben a munka, a család, a kertészkedés és a jókedv egyaránt fontos szerepet kapott.
Guzi Blanka szerdán hajnalban kezd
MiskolcSportVilág
Öttusa: héttagú magyar csapat szerepel a Kínában zajló felnőtt világbajnokságon.
Egy éjszakára futók vették birtokba Miskolcot - szombaton sikerrel debütált a Night Run
MiskolcSportSzabadidő
Különleges látványt nyújtott augusztus 22-én este Miskolc: a várost átszelő villamosvonal mentén futók százai indultak el a Szent István térről. Az első alkalommal megrendezett Night Run Miskolc három távján összesen 473 versenyző ért célba, az esemény előkészítésében és lebonyolításában pedig közel 150-en vettek részt.
Mutatjuk, hol végez hibaelhárítást az ÉRV
Miskolc
Miskolc több pontján nincs víz az ÉRV hibaelhárítási munkálatai miatt. Lajtos kocsikkal biztosítják az ivóvizet, megtudtuk hol.