Ugrás a tartalomra

A rendőrök őrizetbe vették a bántalmazót

Létrehozva
A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfi önként jelent meg a rendőrségen meghatalmazott védőjével.
Kép
Forrás: police.hu

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást egy 27 éves miskolci férfival szemben, aki szerda reggel megvert egy 72 éves helyi férfit. A sértettnek a bántalmazás következtében életveszélyes sérülései keletkeztek, jelenleg is kórházban ápolják.

A bántalmazót a rendőrök azonosították, másnap elfogatóparancsot bocsátottak ki ellene. A férfi péntek délben önként megjelent meghatalmazott védőjével a főkapitányságon.

Kép

A gyanúsított a terhére rótt bűncselekmény vonatkozásában részben beismerő vallomást tett. L. Ádámot a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság őrizetbe vette.

Ez is érdekelhet

Elhunyt Pacher Péter Pál, a megyei ralisport legendás személyisége
MiskolcSportBorsod-Abaúj-Zemplén
Életének 78. évében meghalt az autó- és motorsport berkekben csak „Papóként” ismert versenyző, majd sportvezető, aki évtizedeken át szolgálta a magyar raliversenyzést. Pacher Péter Pál, néhai kollégánk, a Miskolc Televízió munkatársa volt.
Még egy lépést tett, hogy a csillagok közé kerüljön
MiskolcKultúra
Mikita Dorka Júlia, a miskolci születésű színművész, aki most a Miskolci Nemzeti Színház tagja újabb filmben kapott lehetőséget, ezúttal egy nagyjátékfilmben. Mesélt forgatási élményeiről.
Mutatjuk, hol nem lesz víz pénteken Miskolcon
Miskolc
Az ÉRV munkatársai több helyszínen is hibaelhárítást végeznek Miskolcon, ezért pénteken a javítási idejére szünetel az ivóvíz-szolgáltatás.
Képgaléria
Hapoel Tel Aviv - GKS Katowice
Két gólos előnyt szereztek az izraeliek
MiskolcSportVilág
Labdarúgás: csütörtökön este ismét nemzetközi találkozót rendeznek a DVTK stadionjában.