Ugrás a tartalomra

Szalmonellagyanús terméket hív vissza a Nébih

Létrehozva
A termék az egyik népszerű drogériában volt kapható, ha vásárolt belőle, vigye vissza, a pénzt blokk nélkül is visszaadják. 
Kép
Az érintett két termék. Fotó: sr.de

Szalmonella lehetséges jelenléte miatt visszahívta a forgalmazó az Alnatura és Bio Primo gojibogyóját (gojibeeren) - olvasható a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) honlapján kedden közzétett felhívásban.
 
A százgrammos kiszerelésben kapható termékeket a Müller Drogéria Magyarország Bt. árulja.
    
A visszahívott Alnatura Goji Beeren minőségmegőrzési ideje 2024. 07. 04 - 2024. 10. 22., a Bio Primo Gojibeeren minőségmegőrzési ideje 28.03.2024 C306284, 26.04.2024 B307267, 21.05.2024 A308213, 16.06.2024 A309163, 19.07.2024 A310193.
    
A Nébih arra kéri a fogyasztókat, hogy a visszahívott termékeket ne fogyasszák el. A vételárat a forgalmazó üzleteiben a blokk bemutatása nélkül is visszaadják a közlemény szerint.  
 

Ez is érdekelhet

Figyelem! Forgalomkorlátozás Miskolc belvárosában az ultramaraton miatt
Miskolc
Forgalomkorlátozásra kell számítani Miskolc belvárosában április 18-án. Szombaton rendezik meg a 8. Kassa–Miskolc Ultramaratont.
Szalagkorlátnak hajtott egy autó az M30-ason, torlódásra kell számítani
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBaleset
Baleset történt csütörtök reggel az M30-as autópályán, az M3-as felé vezető oldalon, a miskolci tengelysúlymérő állomás közelében.
Tavaszi Fesztivál Fotó: Osztie Tibor
Már dübörög a tavasz legnagyobb fesztiválja Miskolcon, de a java még hátra van
MiskolcKultúraSzabadidő
Javában zajlik az V. Miskolci Egyetemi Tavaszi Fesztivál, amely március végén vette kezdetét, és egészen május 29-ig várja a zenekedvelő közönséget. A programsorozat a Bartók Béla Zeneművészeti Kar szervezésében valósul meg, és már az első hetekben is számos sikeres koncertet és szakmai eseményt hozott.
Friss miskolci közlekedési hírek: így kerüld el a nagy dugókat
Miskolc
Miskolcon közterület-bontási és hibaelhárítási munkálatok is zajlanak.