Ugrás a tartalomra

Több helyszínen is bombariadó volt Miskolcon

Létrehozva
Értesüléseink szerint a két pláza mellett a a megyei kórház és a belvárosi MÁV Jegyiroda is érintett volt.
Kép
Fotók: Mocsári László

20.21

A rendőrség mind a négy helyszínről levonult, nem találtak semmit. Büntetőeljárás keretében vizsgálják tovább az ügyet - mondta el a minap.hu-nak Dobi Tamás megyei rendőrségi szóvivő.

Korábban írtuk:

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórházba, a sétálóutcai MÁV Jegyirodába, a Miskolc Plázába és a Szinvaparkba is bombariadóval fenyegető üzenetek érkeztek kedden napközben - tudtuk meg a megyei rendőr-főkapitányság szóvivőjétől.

A rendőrség a bejelentést követően a protokollnak megfelelően azonnal megkezdte az ügyek kivizsgálását - tette hozzá Dobi Tamás.

Kép

Országszerte hasonló a helyzet. Az Index értesülése szerint a fővarosban a Westendből, az Arena Plazából és az Árkádból, valamint a kaposvári Kapos Plazából, és egy debreceni, egy szegedi, valamint egy pécsi üzletközpontból kiküldték a vásárlókat.

Kép


Legutóbb három hete volt hasonló bombariadó Budapesten, Szegeden, Pécsen, Debrecenben és Győrben is.

Ez is érdekelhet

Önkéntes összefogással újult meg a miskolci Kaffka Margit Általános Iskola aulája
Önkéntes összefogással újult meg a miskolci Kaffka Margit Általános Iskola aulája
Miskolc
A felújításon egy több mint tízfős csapat dolgozott két napon át társadalmi munkában.
szinva búza tér útfelújítás 2
Kész Miskolc egyik legforgalmasabb útszakasza
Miskolc
Befejeződött Miskolc egyik legforgalmasabb útszakaszának felújítása - adta hírül Miskolc polgármestere.
Garadna patak talál kutya
A Garadna-patak partján nyüszített segítségért
Miskolc
Megrázó állapotban találtak rá egy idős kutyára Garadnán.
Hámori-tó. Fotó: Rogosz Péter
Hatalmas átalakulás jön Lillafüreden: a víz fölé nyúló panorámasétány is épül a Hámori-tónál
Miskolc
Egészen új arcát mutathatja néhány éven belül Lillafüred. Több mint egymilliárd forintból újul meg a Hámori-tó környéke, ahol új sétányok, felújított turistaút és egy látványos, részben a víz fölé benyúló panorámás kilátóterasz is várja majd a kirándulókat.