Tóth Blanka és Zilay Janka is bajnokságot nyert

2023. július 31. hétfő 17:52
Július utolsó hétvégéjén, Szegeden rendezték meg az idei gyermek és kölyök korcsoportos kajak-kenu magyar bajnokságot, mely egyben Kolonics György Emlékverseny is volt.
Tóth Blanka

Az MVSC-Miskolci Sportiskola kajak szakosztályának versenyzői folytatták eddigi kimagasló szereplésüket - tájékoztatta lapunkat a klub.

Guba Attila tanítványai közül Tóth Blanka – mint 2 éve mindig - most sem talált legyőzőre, magabiztosan nyerte az országos bajnoki címet. Az eredményhirdetésen a támogató jóvoltából egy Nelo kajakot vehetett át, és születésnapja alkalmából Bardóczi Krisztián régiós menedzser egy tortával is meglepte a miskolci tehetséget.

Tóth Blanka a dobogó legmagasabb fokán

Zilay Janka a vidék bajnokság megnyerése után a magyar bajnokságon is győzni tudott.

Az MVSC-Miskolci Sportiskola 2 arany-, 2 ezüst-, és 1 bronzéremmel, 88 egyesületből az előkelő 15. helyen zárta a bajnokság pontversenyét.