Ugrás a tartalomra

Vacsorára hívja hűséges szurkolóit a DVTK

Létrehozva
196 bérletes szurkoló döntött úgy, hogy nem kéri vissza a tavaly vásárolt bérlete után a koronavírus-járvány okozta zártkapus mérkőzések miatt neki járó összeget. Ők a döntésükkel mindannyian a klubot támogatják, a DVTK pedig szeretné meghálálni a támogatásukat. Mind a 196 bérletest meghívjuk a DVTK Stadion VIP termébe egy exkluzív vacsorára és egy kötetlen beszélgetésre, amelyen részt vesznek a klubvezetés tagjai, az első csapat szakmai stábja és a klub labdarúgói is - írja honlapján a sportklub.
Kép

Mint ismert, a DVTK vezetése úgy határozott, hogy a 2020/2021-es szezon utolsó mérkőzése után kompenzálja a zárt kapus meccsek miatt jelentős anyagi hátrányt szenvedő bérletes szurkolókat. A bérletesek 2021. május 17. és június 4. között kérhették vissza a nekik járó összeget a DVTK Shopban.

A rendkívüli vacsora pontos időpontjáról és a részletekről hamarosan tájékoztatni fogják a leghűségesebb szurkolókat.

Ez is érdekelhet

Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.
Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.