Ugrás a tartalomra

Versenyek hétről hétre: országos bajnoki ezüstérmek, ranglista- és nemzetközi versenyek, klubközi- és csapatsikerek

Kujan István
Utoljára módosítva
2023. november 29. szerda 10:18
Ismét remekeltek a miskolci versenytáncosok.
miskolcz-revital országos bajnokság
Fotók: magánarchívum

Az elmúlt hétvégén lezárult az Országos Bajnokságok sorozata a legmagasabb osztályok versenyeivel. A Miskolcz-Revital TSE versenyzői az eddig megszerzett hat Országos Bajnoki cím, két bajnoki ezüstérem, valamint két Magyar Bajnoki cím mellé, további három bajnoki második helyezést szereztek "A” és "C” versenyosztályokban.

miskolcz-revital országos bajnokság

- Az ob-k mellett számos további kiemelt és klubközi versenyen remekeltek párosaink és csapataink, a szezonnak azonban még koránt sincs vége - mondták lapunknak az edzők, Süttő Roland és Süttő-Tombácz Anikó. - A héten felnőtt csapatunkra vár még egy nemzetközi megmérettetés Pozsonyban, valamint hátravan még két pontszerző verseny Csongrádon és Budapesten. Mindezek mellett pedig készülünk hagyományos Karácsonyi Versenytánc Gálánkra, amit december 16-án rendezünk meg a Művészetek Házában.

miskolcz-revital országos bajnokság

Eredmények a teljesség igénye nélkül:

B-A-S Országos Bajnokság - Budapest
Farkas Gréta-Svajda Szabolcs (El Paso TSE) ifjúsági A latin OB: 8/2. hely

C Országos Bajnokság - Kozármisleny
Mácsi Boglárka szóló junior latin: 4/2. hely
Garas Jázmin szóló ifjúsági latin: 2. hely
Kőhegyi Imre-Varga-Popovics Regina ifjúsági latin: 17/4. hely

miskolcz-revital országos bajnokság

Felnőtt-Ifjúsági Latin Ranglista - Kiskunhalas
Flekács László-Nagy Szonja: 36/13.hely
Farkas Gréta-Svajda Szabolcs (El Paso TSE): 36/13. hely

Spirit Kupa -International Open Latin
Flekács László-Nagy Szonja: 32/16. hely
Savaria Táncfesztivál - International Open Latin: 38/22. hely

miskolcz-revital országos bajnokság

Klubközi dobogós eredmények a teljesség igénye nélkül:
Sipter Márk-Tóth Zádeczki Laura Botafogo Kupa Budapest, junior II C latin: 6/1. hely

Tisza Vince-Kovács Tekla
Rex-Terra Kupa Kiskunhalas junior D latin: 7/1. hely
gyermek II D latin: 5/1. hely

Kőhegyi Imre-Varga Popovics Regina
Bem Kupa ifjúsági D standard: 7/1. hely
Gála Kupa ifjúsági C latin: 12/3. hely

miskolcz-revital országos bajnokság

Kovács Titanilla - Botafogo Kupa szóló ifjúsági D latin: 13/1. hely

Tóth Elizabet - Botafogo Kupa szóló ifjúsági D latin: 13/3. hely

Ötvös Dóra - Rex Terra Kupa szóló junior E latin: 4/1. hely

Vasas Dorka - Bem kupa szóló gyermek E latin: 6/1. hely

miskolcz-revital országos bajnokság

XI. Abigél Országos Táncfesztivál
Junior csapat
Disco Latin mix: kiemelt arany minősítés
Flip, flop&fly: kiemelt arany minősítés

Ifjúsági csapat
Moulin Rouge: arany minősítés
Mi gente: arany minősítés.

További hírek

Olvasnivaló