Ugrás a tartalomra

Török-szíriai földrengés: Lionel Messi 3,5 millió eurót adományozott

Létrehozva
Világszerte megmozdultak az emberek a földrengés áldozataiért és túlélőiért, van aki a munkájával segít a helyszínen, van aki adományt küld. Minden segítségre szükség van. 
Kép
Fotó: Internet

Lionel Messi, a hétszeres aranylabdás argentin futballsztár 3,5 millió eurót (1,3 milliárd forint) adományozott a törökországi és szíriai földrengések áldozatainak megsegítésére - adta hírül a török média.

A Paris Saint-Germain világbajnok labdarúgója, aki 2010 óta az ENSZ Gyermekalapja, a UNICEF jószolgálati nagykövete, hosszú ideje jelentős szerepet vállal humanitárius akciók közreműködőjeként is.
    A 35 éves játékos decemberben a katari vb-n vezette világbajnoki címig Argentína nemzeti együttesét. A klubszinten csapata egyik legfontosabb tagjának számító Messi a hétvégi bajnokit sérülés miatt kihagyta, de a francia gárdánál abban bíznak, hogy kedden pályára léphet a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, amikor a PSG a Bayern Münchent fogadja - rja az MTI.

Ez is érdekelhet

hejőcsabai gyógyszertári tűz
Négyen kerültek életveszélybe, köztük gyerekek is
HavariaMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBaleset
Kórházba került az a négyfős család, akik a hejőcsabai gyógyszertár épületében tartózkodtak, amikor tűz ütött ki.
A föld nyelte el? Miskolcon és környékén is keresik az eltűnt asszonyt.
HavariaMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Az Encsi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 67 éves, gönci asszony eltűnése ügyében.
Lakóházhoz riasztották a miskolci tűzoltókat
HavariaBorsod-Abaúj-Zemplén
Négy kocsival siettek ki a helyszínre kedd délelőtt.