Ugrás a tartalomra

Halott denevérek tucatjai hevernek a földön a Zsigmondy utcában

Létrehozva
Durva videóval jelentkezett Facebook oldalán a Mályi Madármentő Állomás. A felvételen elhullott, sérült, átfagyott denevérek tucatjai hevernek a földön a Zsigmondy utcai, volt Északterv épületénél. Feltehetőleg az irodaház bontási munkálatai során érte atrocitás a repülő emlősöket. A madármentők értesítették a hatóságokat, akik megkezdték a helyszínelést.

Ez is érdekelhet

Népkerti Szabadidőközpont, Miskolc
Újra megtelik élettel a Népkert: jön a Grund Piknik
MiskolcSportÉletmódEgészségSzabadidő
Minden szombaton 16 órától ingyenes közösségi sporttal, játékokkal és kötetlen kikapcsolódással várja a miskolciakat a Grund Piknik a Népkerti Szabadidőközpontban. A részvétel mindenki számára ingyenes.
melegvíz
Nincs melegvíz a belvárosban és a Győri kapu egyes részein
Miskolc
Szünetel a melegvíz-szolgáltatás csütörtök délután a miskolci belvárosban és a Győri kapu egyes részein.
Grizzly - görög táncház
Egy estére Görögország hangulata költözik a Csengey-kertbe
MiskolcKultúraSzabadidő
A mediterrán életérzés, az élő görög zene és a hagyományos táncok varázsolnak különleges hangulatot pénteken a Csengey-kertbe, ahol egy estére Görögország kultúrája kerül a középpontba.
Képgaléria
Lyukói árvákat segíthetünk adományunkkal
MiskolcSzabadidő
Szombaton a József Attila úti Auchanben találkozhatnak az állatbarátok a Lyukó Tappancsai Állatvédő Egyesület tagjaival és önkénteseivel. Az adakozók kutya- és macskaeledellel, valamint tárgyi adományokkal támogathatják az egyesület négylábú árváit.