Ugrás a tartalomra

Ingyenesen lehet használni a Miskolci Atlétikai Centrum futópályáját

Létrehozva
Mától ingyenesen használható a Miskolci Atlétikai Centrum futópályája a veszélyhelyzet elmúltáig - tájékoztatta szerkesztőségünket a polgármesteri hivatal.
Kép

Az egyre szigorúbb járványügyi intézkedések egyre komolyabb kihívások elé állítják a lakosságot, és az egészségünk védelme érdekében hozott szigorú intézkedéseket is egyre nehezebb betartani. Ebben a helyzetben felértékelődhet a sportok, a sportolás szerepe. Veres Pál, Miskolc polgármestere ezért úgy döntött, hogy november 12-e, csütörtöktől egészen a veszélyhelyzet elmúltáig ingyenes lesz a Miskolci Atlétikai Centrum futópályájának használata.

Reggel 6:30-tól 15.30-ig a lakosság díjmentesen használhatja a rekortán pályát és az 5-6-7-8-as pályasávot. 15.30-tól – 18.30-ig a Sportiskola növendékei veszik birtokba a pályát, így ebben az időszakban a lakossági használat nem engedélyezett, 18.30-tól azonban ismét nyitva áll a lakosság előtt a rekortán ( 5-6-7-8 pálya test), de a kijárási korlátozás miatt csak  legkésőbb 19:00-19.30-ig.

A Miskolci Atlétikai Centrum azonban felhívja a figyelmet, hogy a rekortán pálya használatának szabályait, valamint a járványügyi szabályokat mindenkinek szigorúan be kell tartania.

Ez is érdekelhet

Szinay Szabolcs (képünkön egy korábbi versenyén, felül) még érdekelt az Eb-n. Fotó: magánarchívum
Szinay a vigaszágon és még bronzérmes is lehet
SportMiskolc
Birkózás: Macedóniában zajlik az U20-as korcsoportos Európa-bajnoksága.
Enyedi Lili (képünkön egy korábbi verseny eredményhirdetésén) Európa-bajnokságon állhat rajthoz. A dobogón edzője, László István ül. Fotó: magánarchívum
Enyedi Lili utazik a kontinensbajnokságra
SportMiskolc
Atlétika: összeállították a magyar csapatot, amelynek tagja lesz a Miskolci Sportiskola kiváló sportolója.
Gál Nikolett és edzője, Majkut Gergely. Fotó: magánarchívum
Sűrű a diósgyőriek versenyprogramja
SportMiskolc
Egymást érik a hazai és nemzetközi viadalok, amelyeken a DVTK sportolói is szerepelnek.
Dzsoki hálószobáját is megnézte Dallas-ban
SportMiskolc
Labdarúgás: a televíziós sorozat helyszínét kereste fel a világbajnokságon tartózkodó miskolci sportember.