A filmbemutatóra a belépés ingyenes, de a Művészetek Háza termének befogadóképessége korlátozott, így regisztrációs jegy megváltása szükséges. Május 15-17. között a DVTK Jegesmedvék bérletesei válthatják meg jegyüket, május 20-tól pedig bárki megválthatja a fennmaradó belépőket a Miskolci Jégcsarnok pénztárában.
Jubileumi filmbemutató a Művészetek Házában
Létrehozva
Május 27-én a Művészetek Házában kerül sor a miskolci jégkorong 40 éves történetét bemutató dokumentumfilm ünnepélyes bemutatójára. A filmben a sportág helyi legendái, alapítója, vezetői, egykori, valamint mostani játékosai elevenítik fel a múltat és mutatják be a jelent.
Ez is érdekelhet
Vasárnap is megtelik élettel Miskolc: folytatódik a II. JátszóTÉR Fesztivál
A szombati nagy siker után vasárnap is a gyerekeké a főszerep Miskolcon: augusztus 30-án folytatódik a II. JátszóTÉR Fesztivál. A rendezvény három helyszínen, kilenc különböző „TÉR”-rel és rengeteg ingyenes programmal várja a családokat.
Kábeldobokat szereltek a MEAFC kosárlabdázói a biztonságosabb közlekedésért
Különleges jótékonysági akcióval segítették szombaton a vakokat és gyengénlátókat támogató miskolci közlekedésfejlesztési programot.
Tűzön-vízen át – Miskolctapolca története (3. rész)
A gondolat, hogy a miskolctapolcai barlangrendszerből fürdő szülessen, az 1920-as évek végén már nem tűnt puszta álomnak.