Kiütéses vereséget szenvedett a DVTK Jegesmedvék csapata pénteken este az Érsekújvár otthonában. A miskolci együttes az első harmadban még felállt háromgólos hátrányból, két gólt ütöttek egy perc alatt. A második harmadban azonban két és fél perc alatt négy gólt kaptak, és innen már nem tudtak szépíteni, a végeredmény 10-2 lett az Érsekújvár javára.
Kiütötték a DVTK Jegesmedvéket Érsekújváron
Ez is érdekelhet
Hajdu Áron nagyot ugrott
Az idei egyéni legjobbját érte el a diósgyőriek U18-as Európa-bajnoki ezüstérmese.
Guzi Blanka a Világkupa fináléján
A diósgyőriek kiválósága a sorozat budapesti döntőjén áll rajthoz.