Kiütéses vereséget szenvedett a DVTK Jegesmedvék csapata pénteken este az Érsekújvár otthonában. A miskolci együttes az első harmadban még felállt háromgólos hátrányból, két gólt ütöttek egy perc alatt. A második harmadban azonban két és fél perc alatt négy gólt kaptak, és innen már nem tudtak szépíteni, a végeredmény 10-2 lett az Érsekújvár javára.
Kiütötték a DVTK Jegesmedvéket Érsekújváron
Ez is érdekelhet
Botos Dominik ezüstérmes
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Ők nyerték a junior Európa-kupát
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.