Ugrás a tartalomra

Nagy Ádám győztes gólt szerzett Angliában

Létrehozva
A válogatott Nagy Ádám győztes gólt szerzett a Bristol City labdarúgócsapatában az angol másodosztály 15. fordulójának keddi játéknapján.

A klub honlapjának beszámolója szerint a magyar középpályás végigjátszotta a Queens Park Rangers otthonában 2-1-re megnyert mérkőzést, amelynek ötvenedik percében alakította ki a végeredményt: egy szép csel után a tizenegyespontról lőtt a hálóba.

Tavaly nyári klubváltása óta Nagy Ádám a második gólját szerezte, tavaly augusztus közepén szintén a QPR ellen volt eredményes.

A Bristol City a harmadik helyen áll a Championship tabelláján.

Ez is érdekelhet

Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.
Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.
A hőség sem jelent akadályt
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Abaújszántón zajlik a hagyományos Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor.
Romániába utaznak
SportMiskolc
Kajak-kenu: Pitestiben június 23-28. között tartják a maratoni Európa-bajnokságot.