Ugrás a tartalomra

Nem változik a hulladékszállítás rendje a nemzeti ünnep miatt

Létrehozva
A kukákat a megszokott napokon ürítik a jövő héten is.
Kép
Forrás: MiNap-archív

Nem változik a hulladékszállítás rendje az október 23-ai ünnepnap alkalmával, a lakossági hulladékot tehát a korábban megszokott rend szerint szállítják el - írja csütörtöki közleményében a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft. (BMH).

A BMH azt kéri, a tárolóedényeket és a gyűjtőzsákokat a szállítás napján legkésőbb reggel hat óráig helyezzék ki, a szolgáltatás zavartalan biztosítása érdekében.

A cég ügyfélszolgálati irodái október 23-án (pénteken) és a hulladékudvarok zárva tartanak. A hulladékudvarok 24-én már nyitnak, akkor az alábbi rend szerint várják a lakosságot.

Borsodnádasd: ZÁRVA
Edelény: ZÁRVA
Encs: ZÁRVA
Kazincbarcika: 08:00 — 16:00
Miskolc I.: 08:00 — 16:00
Miskolc II.: 08:00 — 16:00
Miskolc III.: 08:00 — 16:00
Nyékládháza: 08:00 — 16:00
Ózd I.: 08:00 — 14:00
Ózd II.: ZÁRVA
Putnok: ZÁRVA
Sátoraljaújhely: ZÁRVA
Szerencs: ZARVA
Szikszó: ZARVA
Tiszaújváros: ZARVA

Ez is érdekelhet

Kropkó Jázmin és Trungel-Nagy Zalán futamgyőztesként jutott a junior Ek döntőjébe
Borsod-Abaúj-ZemplénSport
A Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál első nemzetközi eseményét a Triatlon Junior Európa-kupa szombati elődöntői jelentették. A két női futamból 18 magyar jutott be a vasárnapi döntőbe, míg a három férfi futam után 16 magyarnak szurkolhatunk a fináléban. Kropkó Jázmin és Trungel-Nagy Zalán futamgyőztesként kvalifikálta magát a legjobb harmincba.
Sűrű füst csapott fel Borsodban, egy hektáron égett a tarló
Borsod-Abaúj-ZemplénHavaria
Több méteres füstoszlopról számoltak be olvasóink – mi utánajártunk mi és hol ég Borsodban.
Képgaléria
BOLDOGkisfalud Feszt - péntek
Így telt a péntek este a BOLDOGkisfalud Feszten
Borsod-Abaúj-ZemplénSzabadidő
Az idei fesztivált július 3-6. között rendezik meg Bodrogkisfaludon.
Nagy a szárazság, vármegye-szerte tüzek pusztítottak
Borsod-Abaúj-ZemplénHavaria
Fenyő és tölgy csemetés is odaveszett a tűzben a napokban.