Népszerű a mentős applikáció
Létrehozva
Január óta működik az Országos Mentőszolgálat és az egyik mobilszolgáltató közös fejlesztése. Az okostelefonra letölthető alkalmazás előre megadott információkkal segíti a mentősök munkáját és a beteg pontos tartózkodási helyét is megmutatja. Az ingyenes applikációt eddig több mint 350 ezren töltötték le.
Ez is érdekelhet
Egész héten operában élhet
Jövő héten rendezik meg az egy héten át tartó operabarát foglalkozásokat a hagyományokhoz híven. Mikor még volt Operafesztivál, ahhoz kapcsolódott ez a maratoni programsorozat a könyvtárban.
Szünetel a tankolás a CNG kúton hétfőn koradélutánig
A gázszolgáltató karbantartási munkálatai miatt, június 22-én, hétfőn várhatóan 8 és 14 óra között, a közforgalmú CNG üzemanyagtöltő állomáson nem lehet majd tankolni.
Javítják, amit az idő rontott
A különböző restaurátorok munkáját ismerhették meg a Múzeumok éjszakáján, akik regisztráltak a programra. Több családot is érdekelt volna, mint amennyien befértek az apró műhelyekbe.
Háztáji és kézműves termékekkel hívogatott a belvárosba a Miskolci Termelői Nap
Őstermelők és házi manufaktúrák hozták el portékáik legjavát a júniusi Miskolci Termelői Napra az igényes vásárlóknak.