A klub honlapjának Rajna Miklós azt nyilatkozta, hogy jól érzik itt magukat, szeretik Miskolcot. – Célom, hogy a miskolci szurkolók play-off meccset láthassanak egy színvonalas külföldi bajnokság ligájában, illetve szeretném kiköszörülni a tavalyi csorbát és Magyar Kupát nyerni.
Rajna hosszabbított a Jegesmedvéknél
Létrehozva
Továbbra is a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását Rajna Miklós. A magyar válogatott kapus aláírta a 2020/2021-es szezonra szóló szerződését, így ősszel a második szezonját kezdheti meg piros-fehér színekben.
Ez is érdekelhet
Miskolc volt a legaktívabb
Diákolimpia: a tanévi versenyekre csaknem négyszázezren jelentkeztek.
Huszonöt, tizenkét miskolcival
Labdarúgás: egykori sikerének negyedszázados évfordulóját ünnepelte a Szirmabesenyői Sportegyesület csapata.