Ugrás a tartalomra

Rajna hosszabbított a Jegesmedvéknél

Létrehozva
Továbbra is a DVTK Jegesmedvéknél folytatja pályafutását Rajna Miklós. A magyar válogatott kapus aláírta a 2020/2021-es szezonra szóló szerződését, így ősszel a második szezonját kezdheti meg piros-fehér színekben.

A klub honlapjának Rajna Miklós azt nyilatkozta, hogy jól érzik itt magukat, szeretik Miskolcot. – Célom, hogy a miskolci szurkolók play-off meccset láthassanak egy színvonalas külföldi bajnokság ligájában, illetve szeretném kiköszörülni a tavalyi csorbát és Magyar Kupát nyerni.

Ez is érdekelhet

Guzi Blanka nagyon közel állt a dobogós helyezéshez. Fotó: magánarchívum
Guzi Blanka negyedik lett
SportMiskolc
Öttusa: világkupa döntő, Budapest, BOK-csarnok.
Egy látványos diákolimpiai pillanat. Fotó: MDSZ
Miskolc volt a legaktívabb
SportMiskolc
Diákolimpia: a tanévi versenyekre csaknem négyszázezren jelentkeztek.
Enyedi Lilit a Miskolci Sportiskola napokban tartott évzáróján is méltatták és díjazták. Fotó: Mocsári László
Enyedi Lili aranyérmes
SportMiskolc
Atlétika: Győrött zajlik az U18-as magyar bajnokság.
A Szirmabesenyői SE hajdani játékosainak egy csoportja. Fotó: KT
Huszonöt, tizenkét miskolcival
SportMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Labdarúgás: egykori sikerének negyedszázados évfordulóját ünnepelte a Szirmabesenyői Sportegyesület csapata.