Ugrás a tartalomra

Rendőrkézen az autórongáló férfi

Létrehozva
Rongálás vétség gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság Sz. Pál 48 éves miskolci lakossal szemben.

A férfi az egykori élettársának, és annak jelenlegi barátjának az autóját még tavaly októberben  Miskolcon, a Jósika Miklós utcában megrongálta. A gyanúsított az egyik kocsinak a visszapillantó tükrét, és a kerék nyomásérzékelő jeladóját rongálta meg, míg a másik jármű autógumi szelepjét tépte ki.  
A rendőrök az elkövetőt még a helyszínen elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki.
A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
 

Ez is érdekelhet

Jól halad a galambgyérítés a belvárosban
Miskolc
Csaknem ezerötszáz galambot fogtak be az elmúlt három hónapban Miskolcon.
Budapesten egyengette Miskolc jövőjét Tóth-Szántai József
MiskolcGazdaság
Nagy Márton és Gulyás Gergely miniszterekkel is egyeztetett hétfőn Miskolc polgármestere.
Két hetet bírtak rongálás nélkül a kötött fatakarók Miskolcon
MiskolcKultúraÉletmódSzabadidőKörnyezet
Nem „fazokni” és nem „Pride jelkép”. A hőtakarók olyan street-art alkotások, amelyek klímatudatosságra buzdítanak, de a fákat is óvják.
Hullanak a vérszívók: miskolci patakok mentén irtják a szúnyoglárvákat
MiskolcÉletmódEgészségSzabadidőKörnyezet
Akár tíz-tizenhárom alkalommal is szükség lehet szúnyogirtásra a városban.