Ugrás a tartalomra

Segítene? Így kell! Vagy így is lehet...

Létrehozva
A miskolci mentőállomás dolgozói valamennyi más mentődolgozóval együtt, az év 365 napján állnak a lakosok szolgálatára, segítségére. Munkájuk során számos veszélynek ki vannak téve. Ezek közé tartozik a munkaruha szennyeződéséből adódó fertőzésveszély is. Ez most még nagyobb kihívás. Az eddigiek során munkaruháikat hazahordták és azt az otthoni mosógépeikben mosták. Mostantól ez másképp lesz..

Kép

Civil kezdeményezésre két házaspár, Szabó Roland, Szabó-Kóré Anita, és Mohácsi Gábor, Mohácsi Zsanett két mosógépet, egy nagyteljesítményű szárítógépet adományozott, hogy a mentősök szolgálatuk végeztével munkaruháikat abban tisztítsák az állomáson.

Ez is érdekelhet

útfelújítás Avas Fotó: Osztie Tibor
Pénteki közlekedési információk Miskolcon: torlódásokra és menetrendi változásokra is készülni kell
Miskolc
Pénteken a reggeli és délutáni csúcsforgalomban több miskolci útvonalon is lassabb haladásra lehet számítani.
A kortárs zeneművészet kiemelkedő alkotásai születtek az Ars Sacrára
MiskolcKultúraEgyház
Assisi Szent Ferenc szellemében hirdettek zenei alkotói pályázatot a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztiválra, amire tizenhárom remekmű érkezett be.
Képgaléria
Avasi Borangolás III.
Fotók és videók: így startolt el a 14. Avasi Borangolás
MiskolcKultúraÉletmódGasztroEgészségBulvár
A 14. Avasi Borangolás ünnepélyes, zászlós felvonulással indult csütörtökön 17 órától a Szent István térről.
szent ferenc kórház
Látogatási tilalom a miskolci kórházban
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
A korlátozás visszavonásig marad érvényben - írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház És Egyetemi Oktatókórház oldalán.