Ugrás a tartalomra

Többen megsérültek, mikor beszorult egy lakóbusz az alagútba

Létrehozva
Délután négy óra előtt pár perccel egy magyar rendszámú lakóbusz haladt Hollóstető felé, amikor az egyik alagúthoz ért - mondta Varga Rudolf, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
Kép
baleset, lillafüred, alagút,
Fotó: Mocsári László

Az alagút korlátozása 3 méter 40 centiméter volt, ahol a jármű nem fért át. Amint belehajtott, két ember megsérült. A helyszíni szemle azonnal megkezdődött, a körülményeket a Miskolci Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja. A balesetben megsérült járművet ki lehet kerülni, de a rendőrség fokozott óvatosságot kér a helyszínen - mondta el a sajtóreferens.

Kép
baleset, lillafüred, alagút,

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Bartók Béla Művelődési Ház
Megnéztük Miskolc egyik régen bezárt épületét
MiskolcKultúraÉletmód
Az Újgyőri főtér – vagy ahogy régen hívták: a Marx tér – felé menet egy első emeleti könyvtárra lehet figyelmes az ember. Nemrég be is jutottunk az egykori Bartók Béla Művelődési Házba. Ötrészes cikksorozatunk első fejezetét olvashatják.
Szigorít a selyemréti strand: emelkednek a hétvégi jegyárak, több lesz a biztonsági ellenőrzés
MiskolcSzabadidő
Új, a vendégek biztonságát és a kulturált strandolást szolgáló intézkedéseket vezetett be a hétvégétől a Miskolci Fürdők Kft. a Selyemréti Strandfürdőben. A változások érintik a hétvégi jegyárakat, ugyanakkor a miskolci lakosok számára továbbra is változatlan feltételekkel marad elérhető a strand.
Képgaléria
Régiségvásár
Kincsek, történetek és egy kis időutazás a Régiségvásáron
MiskolcSzabadidő
Vasárnap ismét megtelt élettel a miskolci Régiségvásár.
Ittas sofőr döntött fákat a miskolci Középszeren
MiskolcBaleset
Szombaton éjjel 23 óra után történt a baleset.