Ugrás a tartalomra

Tudta? Idén is jár a támogatás a jogosítvány megszerzéséhez

Létrehozva
Idén is segítséget kapnak a 20 év alatti fiatalok jogosítványuk megszerzéséhez – írja az EMMI-re hivatkozva a kormany.hu.

Az állam minden, 20 év alatti fiatalnak 25 ezer forint értékben kifizeti a vezetői engedélyhez szükséges KRESZ-vizsga és a hozzá kapcsolódó e-learning vagy tantermi tanfolyam díját.

A kérelmet a Magyar Államkincstár Nyugdíjfolyósító Igazgatóságához kell beadni elektronikus úton vagy formanyomtatványon. 

Ez is érdekelhet

Útfelújítás az Avason
Megkezdődött a Szeder utca teljeskörű felújítása
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról szerda reggel.
vonat éjjel
Ezért késtek a vonatok a miskolci vonalon
MiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Fennakadások nehezítette a vasúti közlekedést a Budapest-Miskolc vonalon: az utasok hosszabb menetidőre és várakozásra számíthattak kedd este.
Iskolatáska- és tanszergyűjtést indított a MiReHu a rászoruló gyermekekért
Miskolc
Iskolatáska- és tanszergyűjtő akciót hirdetett a MiReHu Nonprofit Kft., hogy a tanévkezdés előtt segítséget nyújtson a rászoruló családoknak. A kezdeményezés keretében július 31-ig várják a már nem használt, de jó állapotú iskolai felszereléseket.
Az év óvodakertje díjra is pályázik Miskolc
MiskolcBelföldKörnyezet
Sorozatban ötödik éve indul a Virágos Magyarország versenyen a borsodi megyeszékhely.