Ugrás a tartalomra

Újabb holttesteket azonosítottak

Létrehozva
A Hableány kiemelésekor talált négy holttest közül hármat azonosítottak – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szerda reggel.
Kép
Forrás: mti.hu Fotó: Mohai Balázs

A május 29-ei dunai hajóbaleset kedden, a Hableány kiemelésekor megtalált négy áldozata közül két dél-koreai nőt és a hajó magyar kapitányát már azonosították, a negyedik – egy gyermek – azonosítása még tart – írták. 

Kép
Fotó: Lakatos Péter

A kutatásban résztvevők megduplázott létszámmal, a Duna teljes déli szakaszán továbbra is keresik a még hiányzó négy dél-koreai utast.

Ez is érdekelhet

Kátai-Németh Vilmos javaslatokat tett közzé az érzékeny, gyermekeket érintő témák kommunikálásáról
Belföld
A kormány szeretne változást elérni abban, hogyan kommunikáljanak a sajtó képviselői és a tartalomgyártók az érzékeny, gyermekeket érintő témákról – közölte a szociális és családügyi miniszter a Facebook-oldalán, ahol öt lépésben foglalta össze a traumaérzékeny tartalomgyártás fő pontjait.
Döntés született az Erasmus-programról
BelföldVilágOktatás
A döntést Ursula von der Leyen jelentette be.
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
BelföldVilágGazdaság
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg – jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
Enyhén felhős, száraz napra számíthatunk pénteken
BelföldKörnyezet
Túlnyomóan derült idő várható, némi fátyolfelhővel és széllel. A hőmérséklet 27 Celsius fokig emelkedhet.