Csapatsport

2019. március 19. kedd 14:13
A rendezők minden szurkoló személyazonosságát ellenőrzik majd a csütörtöki szlovák-magyar Európa-bajnoki selejtező előtt, így a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) arra figyelmezteti a drukkereket, hogy kizárólag érvényes, a vendégszektorba szóló belépővel, vagy belépőre váltható utalvánnyal induljanak útnak.
2019. március 19. kedd 11:46
A DVTK női labdarúgó csapata a Jet-Sol Liga 14. fordulójában a sereghajtó pécsi MLE együttesét látta vendégül vasárnap délután a DVTK Stadionban.
2019. március 17. vasárnap 20:16
A Kazincbarcika négy játszmában nyerte meg a vendég Pénzügyőr SE elleni rangadót a férfi röplabda Extraliga vasárnapi játéknapján.
2019. március 16. szombat 23:09
Az ünnepi hosszú hétvégén szombatra is jutott két rangadó. A Miskolc a BVSC-t, a Debrecen pedig a Honvédot látta vendégül az E.ON Férfibajnokság középszakaszának negyedik körében.
2019. március 16. szombat 23:21
2019. március 16. szombat 20:06
A Mezőkövesd hazai pályán egy góllal legyőzte a Ferencvárost a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján.
2019. március 12. kedd 15:11
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kosárlabda Szövetség új kezdeményezése a speciális, 3-3 elleni játék, mellyel igyekeznek minél több fiatalnak versenyzési lehetőséget biztosítani. Két utánpótlás korosztályos fordulót már megrendeztek a közelmúltban, a harmadikat pedig március 28-án hívják életre, a Miskolci Egyetem körcsarnokában.
2019. március 12. kedd 10:53
Újra Zinedine Zidane a Real Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője.
2019. március 10. vasárnap 11:21
Az E.ON Férfibajnokság középszakaszának harmadik fordulójának felsőházi rangadóján a Miskolc és a Ferencváros nézett farkasszemet egymással.
2019. március 08. péntek 10:19
A ferencvárosi Klujber Katrint választotta meg február legjobb női játékosának az Európai Kézilabda Szövetség.