Ugrás a tartalomra

Formalitás, de el kell menni

Létrehozva
Október 28-án az Officium Magyar Kupa keretében a kisalföldieknél lesz jelenésük a Maciknak.
Kép
jegkorong-magyar-kupa.jpg
A keddi találkozónak már nincs tétje. Fotó: magánarchívum

A diósgyőriek a kvalifikációs szakasz 2. fordulójának visszavágójára 11–3-as előnnyel utaznak az UNI Győr ETO HC gárdájához, így már a 3. körben érezhetik magukat. Az összecsapás kedden 18 óra 30 perckor kezdik a Győri Nemak Jégcsarnokban.

Elégedett volt

A piros-fehérek vasárnap este hazai környezetben büntetők után 3–2-re veszítettek a Budapest Jégkorong Akadémia Hoki Club alakulatával szemben és 12 ponttal továbbra is a 7. helyen állnak a táblázaton. Csak háromszor nyertek, viszont ezzel szemben már hatszor kikaptak. A fővárosiakkal a televízió nyilvánossága előtt csatároztak és trénerük a kudarc ellenére elégedett volt: 

– Kitett a csapat mindent a jégre – közölte Láda Balázs, majd hozzátette: – Nem lehetünk csalódottak, mert tartottuk magunkat az elképzeléshez. Ennyi volt ebben, így örülünk a pontszerzésnek.

Ami pedig az Erste liga további menetrendjét illeti: a hétvégén kettős hazai összecsapás vár a piros-fehérekre. 

Programjuk

12. forduló, október 31., péntek, 18 óra 30, miskolci jégcsarnok: DVTK Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák. 

13. forduló, november 2., vasárnap, 18 óra, miskolci jégcsarnok: DVTK Jegesmedvék – Gyergyói HK.
 

Ez is érdekelhet

jégkorong
Az olaszoktól is kikaptak
SportMiskolc
A hajrájához érkezett a Dániában zajló utánpótlás jégkorongtorna, amelyen a magyar U16-os válogatott is szerepel.
A Kassai Békemaraton 103. felvonása következik
SportSzabadidőBulvár
Kassa városa Európa legrégebbi maratonjának következő fejezetére készül. Az október 4-én megrendezendő, immáron 103. nemzetközi Békemaratont idén is a világ legfontosabb maratoni eseményei között jegyzik.
És akkor jött Acolatse
SportMiskolc
A DVTK idegenbeli bajnokit játszott pénteken este. A bajnoki címvédő FTC vendége volt a DVTK.
A dánok nyertek Dániában
SportMiskolcBelföldVilág
Folytatódott az aalborgi utánpótlás jégkorongtorna, amelyen a magyar U16-os válogatott is szerepel.