DVTK

Forrás
dvtk.eu
2019. december 08. vasárnap 21:11
A Női Kosárlabda NB I. A-csoport 9. fordulójának záró mérkőzésén a Sopron Basket vendége volt az Aluinvent DVTK. A bajnoki címvédő hazaiak érvényesítették nagyobb tudásukat és magabiztosan, 89-52-re nyerték meg az összecsapást.
2019. december 08. vasárnap 21:44
A Női Röplabda NB I Liga 9. fordulójában a Palota gárdáját fogadta a DVTK FUX, és tartva az utóbbi hetek jó formáját, szettet sem engedélyezve ellenfelének 3:0 arányban diadalmaskodott a naptári év utolsó hazai mérkőzésén.
Forrás
dvtk.eu
2019. december 07. szombat 17:25
Az OTP Bank Liga 15. fordulójában Mezőkövesden játszott a DVTK, és az első félidőben nem esett gól. A szünet után is többnyire a hazaiak birtokolták a labdát, azonban a DVTK ellentámadásai egyre veszélyesebbek lettek. A pontot végül Rui Pedro tette fel az i betűre a lefújás előtt.

Forrás
dvtk.eu/minap.hu
2019. december 07. szombat 15:03
Hagyományteremtő szándékkal hívták életre négy esztendővel ezelőtt a DVTK Mikulás ünnepséget, amelyen az idei évben is a klub közel 800 utánpótlás sportolója vett részt.
Forrás
2019. december 06. péntek 09:26
A legnagyobb magyar régiós klub, a DVTK ingyen meghívja az észak-magyarországi régió általános és középiskolás csoportjait a szezonzáró DVTK - FTC labdarúgó mérkőzésre december 15-én, vasárnap 18 órára a DVTK Stadionba.
Forrás
dvtk.eu
2019. december 06. péntek 09:53
Takács Márton, a DVTK U17 csapatkapitánya utasként súlyos autóbalesetet szenvedett szeptemberben. Ugyan még mindig éber kómában fekszik, de a gondos kezelésnek köszönhetően a fiatal labdarúgó a közelmúltban elhagyta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház intenzív osztályát, az állapota stabil – írja a dvtk.eu.
Forrás
dvtk.eu
2019. december 04. szerda 07:59
A rendes játékidőben nem esett gól, a hosszabbításban viszont a hazaiak egyszer eredményesek voltak, így az MTK jutott az Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé.
Forrás
2019. december 02. hétfő 13:25
Szombaton Mórahalom adott otthont a diák C-korcsoportos országos bajnokságnak, vagyis a legfiatalabbak is magyar bajnoki érmekért harcolhattak.
Forrás
2019. december 01. vasárnap 09:34
Három magyar bajnoki cím és mintegy 80 érem a „termése” a Diósgyőri Vasgyárak Testgyakorlók Köre (DVTK) SE új kerékpáros és triatlon szakosztályának, melynek tagjai így elmondhatják magukról, hogy egy igazán sikeres szezont tudhatnak maguk mögött.
Forrás
dvtk.eu
2019. december 01. vasárnap 18:17
Bacsa Patrik betalált, de hármat kapott hazai pályán a DVTK a fehérvári csapattól.