Ugrás a tartalomra

Operafesztivál: a Szinvavölgyi betáncolta a Szent István teret

Létrehozva
Pénteken, 18 órától a Szinvavölgyi Néptáncműhely táncgáláját élvezhette az operafesztivál közönsége, a Szent István téren.
Preview Image

A Szinvavölgyi Néptáncműhely minden korosztálya rendkívül sikeres, a Szinvavölgyi Prücsköktől a Kisszinvavölgyi Néptáncműhelyen keresztül a Fölszállott a páva különdíjas csapatáig.

A Kiváló együttes kitüntető címet viselő, Miskolci Múzsa díjas táncműhely gálaestjén együtt léptek fel kicsik és nagyok.

Művészeti vezető: Maródi Attila.

Ez is érdekelhet

Kórusmű-pályázatot írtak ki Assisi Szent Ferenc emlékére Miskolcon
KultúraMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Zeneszerzőket várnak a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál alkotói felhívására.
Rock’n’roll-lal készülnek ősbemutatóra
Kultúra
Különleges családi előadásra készül a Csodamalom Bábszínház: március 21-én, délelőtt fél 11-től mutatják be a Graffaló, avagy az Óriásfaló kisegér című bábmusicalt. Szilner Olivér rendezővel beszélgettünk.
Izraeli ízek költöztek a Zsidóházba
KultúraMiskolcBelföldVilágEgyház
Izraeli ételek elkészítését tanulhatták meg az érdeklődők vasárnap délután a miskolci Zsidóházban, ahol az „Izrael konyhája” című főzőtanfolyamot rendezték meg. A programot Sepsi Balázs séf vezette, aki a Vidék Íze magazin szakácsa és a Kóser Catering vezetője.
Esztenás táncház Miskolcon. Fotó: Grúz Bence
Van kilátás folytatásra
KultúraMiskolcÉletmód
Már az Esztenás nélkül is lenne Esztenás táncház Miskolcon. Tóth Arnold zenész és szervezővel beszélgettünk arról is, hogy bizony kineveltek egy újabb Esztenás generációt.