Ugrás a tartalomra

Miskolci Mesék a bászínházban

Létrehozva
Csütörtökön tartották a Csodamalom Bábszínház Miskolci mesék című előadásának főpróbáját.
Kép
Fotók: Horváth Csongor

Különleges városnéző programhoz csatlakozhattak az érdeklődők csütörtökön délelőtt. Miskolc turisztikai szervezete, a a MIDMAR Kft. születésnapja alkalmából egy mesés sétát szervezett. A belváros emblematikus helyszíneit járták be a résztvevők, akik a Kossuth utcán a Csodamalom Bábszínházba is ellátogattak.

Kép

A bábszínház 30. születésnapja alkalmából október 2-án, vasárnap egy kiemelt programmal készül. Ennek apropóján tekinthették meg a látogatók a társulat Miskolci mesék című előadásának főpróbáját, a városnéző séta részeként. 

Ez is érdekelhet

Tiszta lappal
KultúraMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Adyt idézi egy újonnan induló folyóirat, amit szakmai lapként aposztrofált Filip-Kégl Ildikó. Az íróval, költővel, kritikussal és irodalomszervezővel beszélgettünk az Észak-fokról és a hetekben kapott díjairól.
Egész héten hangos
KultúraMiskolcOktatásBorsod-Abaúj-Zemplén
Tizenhárom koncertet tartott a Miskolci Szimfonikus Zenekar a Művészetek Házában március 16–20. között. A nézőtér miskolci iskolák tanulóival telt meg.
Miskolciak intik csendre a hatvaniakat
Kultúra
Lélekemelő zenei esttel készül a húsvéti időszakra a Polifónia Vegyeskar: a hatvani templomban megrendezett nagyböjti áhítat a klasszikus egyházzene eszközeivel kínál elmélyülést az érdeklődőknek.
Kórusmű-pályázatot írtak ki Assisi Szent Ferenc emlékére Miskolcon
KultúraMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Zeneszerzőket várnak a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál alkotói felhívására.