Ugrás a tartalomra

Az Ars Sacra Fesztivál keretében rendezte meg programját a Miskolci Zsidó Hitközség.

Létrehozva

 

Fotó: Búzafalvi Tamás

Fotó: Búzafalvi Tamás

Először a Miskolci Zsidó Múzeumban Markovics Zsolt miskolci főrabbi és Búzafalvi Tamás a múzeum turisztikai munkatársa tartott tárlatvezetést, majd a Color Klezmer Miskolc együttes tartott remek koncertet. Az imaterem zsúfolásig megtelt vendégekkel. 

A múzeum hétfőtől péntekig 10:00 - 17:00 óra között várja a látogatókat, a Déryné u.20. alatt. Bővebb információ a Miskolci Zsidó Múzeum és Látogatóközpont facebook oldalán.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Kerékgyártó Füles István gitár vitrin avató a Grizzly Music Pubban
„Amíg megszólalnak a dalok, addig Füles velünk van”
KultúraMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénSzabadidő
Pénteken este felavatták a Grizzlyben azt a vitrint, amiben a 20 éve elhunyt legendás miskolci zenész, Kerékgyártó Füles István kultikus hangszerét állítják ki.
Fiatal tehetségek a Csillagszínpadon
KultúraMiskolcSzabadidő
Tehetségkutató versenyt rendezett a Miskolci SZC Szentpáli István Technikum, ahol a diákok énekben, versmondásban és táncban is bemutathatták tudásukat.
Itt intimebb lesz
KultúraMiskolc
Új játszóhelyet avattak a TTH-ban szerdán. A Latabár-teremben megnyitották Éder Vera színészportré kiállítását is.
Így kezdték újra életüket
Kultúra
Különleges találkozásnak ad otthont a Grizzly: a „Kispénteki beszélgetések” sorozat jövő heti estjén két markáns személyiség osztja meg történetét a közönséggel. Vihula Mihajlo gitárművésszel és Jacsó Gizella „hivatásos túlélővel” beszélget a házigazda.