Ugrás a tartalomra

Emlékeznek?: két éve ilyenkor helyenként 40 centi hó esett

Létrehozva
Ha valaki már nem emlékszik esetleg, annak az Országos Meteorológiai Szolgálat segít felidézni, milyen volt, amikor két éve visszatért a tél.

Bár most igencsak enyhe időben van részünk, két éve ilyenkor téliesre fordult időjárásunk. A hegyekben, de még síkvidéken is többfelé havazott – idézi fel az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Kékestetőn két nap leforgása alatt több mint 40 cm friss hó hullott le, de nemcsak ott, hanem a Normafán, valamint a János-hegyen is kialakult megmaradó hóréteg.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
V. Diósgyőri Íjász, Lovas és Hagyományőrző nap
Íjász, lovas és hagyományőrző napot tartottak
Miskolc
A Lovagi tornák tere adott otthont az V. Diósgyőri Íjász, Lovas és Hagyományőrző napnak szombaton.
A homlokzat mesél Miskolc elfeledett szállodájáról
Miskolc
Három Rózsa Szálló, Grand Hotel – mindkét néven ismert a ma bérházként működő Miskolc, Széchenyi utca 33. szám alatti épület. Ennek történetét járja körbe ezen a héten Nagy Attila helytörténész, a Mit Miskolc Adhatott Blog szerkesztője.
Nem véletlen, hogy Miskolcot választották
Miskolc
A Miskolci Egyetem hét és fél évtizedes nehézipari múltja nagyban közrejátszott abban, hogy mellettünk döntött a Halms.
Újabb fogadóórát tart Tóth-Szántai József
Miskolc
A június 24-i fogadóórára tíz sorszámot osztanak ki június 16-án.