Ugrás a tartalomra

Két napon belül elfogták a késelőt

Létrehozva
A nyomozók őrizetbe vették azt a fiút, aki Miskolc belvárosában egy szóváltás után megvágta vitapartnerének arcát.

Súlyos testi sértés gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 16 éves taktaharkányi fiúval szemben. A gyanúsított május 18-án 4 óra 15 perc körül az egyik helyi söröző előtt vitába keveredett, majd a saját maga által készített pengével megvágta egy fiatalember arcát, aki súlyos sérülést szenvedett.

A nyomozók két napon belül megállapították az elkövető kilétét, majd elfogták, és május 20-án őrizetbe is vették.

Ez is érdekelhet

Komoly büntetés jár a telefonozásért biciklizés közben
Miskolc
A KRESZ-szabályok ugyanúgy vonatkoznak a biciklisekre is, sokan azonban nem tartják be ezeket.
Barlangfürdő: rövidesen nyitnak a külső medencék
Miskolc
A közeljövőben szerződést köthetnek a közbeszerzésen nyertes kivitelezővel, így elindulhat a belső terek újjáépítése is, ez a munka jövő tavaszra lehet készen.
Történelmi érdekességek Miskolcról
Miskolc
Folytatódik Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből Blog szerkesztőjének sorozata, ezúttal három történelmi érdekességgel.
Csőtörés volt Miskolctapolcán
Miskolc
A Miskolc víztároló medencéit töltő egyik DN 800-as távvezeték a szombat reggeli órákban hibásodott meg a Miskolctapolcai úton.