Ugrás a tartalomra

Hősök napja – városi megemlékezés és koszorúzás

Létrehozva
Szombaton délelőtt fél 10-kor kezdődik az ünnepségsorozat a Népkerti Országzászlónál. Folytatásban a Hősök Temetőjében lesznek a megemlékezések és koszorúzások fél 11-kor.
Kép

Sorban a II. világháborús hősök emlékművénél, majd az I. világháborús emlékműnél koszorúznak a megemlékezők. De a résztvevők tiszteletüket teszik a 65-ös gyalogezred emlékművénél, majd a Hadifoglyok kopjafájánál is, később az '56-os emlékműnél és az I. világháború áldozatainak emléktáblájánál és a kopjafánál.

Ez is érdekelhet

Hétfői közlekedési információk Miskolcról
MiskolcKörnyezet
A Miskolci Városgazda tájékoztatása szerint május 4-től újabb szakasszal folytatódik Miskolcon az útfelújítási program, amelynek keretében megkezdődik az Avas főútjának teljes körű felújítása.
napindito avas virágzás
Napos, nyárias idővel indul a hét
MiskolcKörnyezet
Hétfőn napos, nyárias idő várható a térségben, legfeljebb vékonyfelhők jelenhetnek meg az égen. Esni nem fog.
Kikaptak a lányok
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, az 5. helyért, 2. mérkőzés: vendégsiker született.
Győztek a Farkasok
MiskolcSport
Kosárlabda: NB I/B férfi, Piros csoport, rájátszás, 2. forduló, 1. mérkőzés: két pont döntött a hazaiak javára.