Ugrás a tartalomra

Ideiglenesen megszűnik az Újgyőri főtér buszmegálló

Létrehozva
Változik az MVK 1-es, 6-os, 16-os, 21-es, 21B-s, 53-as és 54-es buszjáratainak közlekedése.

A Kiss Ernő utca felújítása miatt, június 13-tól várhatóan szeptemberig a Vasas Művelődési Ház előtti Újgyőri főtér megállóhely nem fogad járatokat. Ezért az 1-es és 54-es busz az Újgyőri főtér villamosmegállóban, a 6-os és 16-os az Újgyőri piac megállóhelyen, a 21-es és 21B-s busz a Vasgyári út megállóhelyen áll meg a Kandó Kálmán utca és a Tiszai pályaudvar irányába is. Az 53-as busz a Majális-park felé nem áll meg az Újgyőri főtér megállóhelyen.

Változás az 1-es és 54-es busz közlekedésében

Szintén a Kiss Ernő út felújítási munkái miatt, június 13-tól az 1-es és 54-es autóbusz mindkét irányban:

  • az Aba utcán az autóbusz-megállóhelyen,
  • a Győri kapu – Aba utca kereszteződéstől az Újgyőri piac megállóhelyig a villamosmegállókban áll meg, és a villamossínen közlekedik.

Az 1-es és 54-es autóbusz a Zoltán utca, Örs utca, Avar utca, Újgyőri főtér, Újgyőri piac buszmegálló helyett a villamosmegállókban áll meg. Mindez a Győri kapuban a Kiss Ernő út felújítása miatt megnövekedett gépjárműforgalom gyorsabb és egyenletesebb haladását, ezzel a közlekedési menetidőnk betartását segíti.

Ez is érdekelhet

Akkor és most – autójavító a Zsolcai kapuban
MiskolcKultúra
A heti képpárunkon a néhai AFIT, vagyis az Autófenntartó Ipari Tröszt XVI. számú Autójavító Vállalatának központja látható.
A jogász válaszol: a bírósági ítélkezési szünet
Miskolc
Mi az ítélkezési szünet és milyen szabályok vonatkoznak erre az időszakra? Rovatunkban a héten erre válaszol Strassburger Gyula ügyvéd.
Képgaléria
Avasi Kvaterka
Tömegek kvaterkáztak a történelmi Avason (képgalériával)
MiskolcKultúraGasztroSzabadidő
Szombaton ismét Avasi Kvaterkát tartottak a jó borok és a finom ételek égisze alatt. A kulináris kalandok mellett közös mozgásra, vidám programokra is invitáltak mindenkit a szervezők.
Zivatarveszély miatt elsőfokú figyelmeztetést adtak ki
Miskolc
Egy nyugat felől érkező hullámzó hidegfront előterében a nap első felében még kicsi eséllyel, majd elsősorban délután és kora este már nagyobb területen, nagyobb eséllyel alakulhatnak ki zivatarok, akár hevesebbek is.