Ugrás a tartalomra

Villamospótló autóbusz közlekedik az Operafesztivál nyitóünnepsége idején

Létrehozva
Íme, néhány hasznos információ a közlekedéssel kapcsolatban:

Június 14-én, pénteken 18:00 órától várhatóan 18:40-ig az Operafesztivál nyitóünnepsége idején villamospótló autóbuszok közlekednek Tiszai pályaudvar - Malomszög utca megállóhely között, vagyis az utazás tervezhetőségéért egy átszállással elérhető a Tiszai pályaudvar Diósgyőr irányából.

A Tiszai pályaudvarról az utolsó 1-es villamos 17:45-kor, az utolsó 2-es 17:36-kor indul, ezt követően villamospótló autóbuszok közlekednek. A nyitóünnepséget követően a Tiszai pályaudvarról az első 1-es villamos várhatóan 18:30-kor, az első 2-es 18:35-kor indul.

A villamospótló autóbusz

  • a Tiszai pályaudvaron a 31-es járat megállójából indul,
  • a Selyemréttől a Centrum/Szinvapark megállóhelyig a villamosmegállókban áll meg.
  • a Villanyrendőr villamosmegálló helyett a Szemere utcán (21/21B-s járatok megállóhelyén) lehet igénybe venni,
  • a Városház tér megálló helyett az Erzsébet téren (21/21B-s járatok megállóhelyén) áll meg,
  • a Malomszög utcán a szökőkút mellett kialakított ideiglenes megállóhelyen áll meg.

A Malomszög utca – Felső-Majláth és a Malomszög utca – Vasgyár között továbbra is villamosok közlekednek.
Felhívjuk utasaink figyelmét, hogy a villamospótló autóbuszon érvényesített menetjegyet a villamosra átszállva ismét érvényesíteni kell a menetjegy másik végén.

Péntek este a 20-as autóbusz az Egyetemváros érintésével közlekedik

Június 14-én, 19 órától rendezvény miatt a 20-as autóbusz a Repülőtér/Bosch és Miskolctapolca Barlangfürdő felé is érinti az Egyetemvárost.

Ez is érdekelhet

Családi nappal búcsúztatták a nyarat az Avason vasárnap
Miskolc
Vidám programokkal és önfeledt kikapcsolódással búcsúztatták a nyarat Miskolcon. Családi napra várták a városban élőket az avasi városrészben vasárnap.
Gardróbvásár a Belvárosi Fröccsteraszon_BNR
Megteltek kincsekkel a standok - Gardróbvásár költözött a Miskolci Fröccsteraszra
MiskolcÉletmódSzabadidő
Igazi kincsekre lelhettek azok, akik vasárnap ellátogattak a miskolci belvárosba.
Borral, zenével és jókedvvel búcsúztatták a nyarat az Avason
MiskolcÉletmódGasztroSzabadidő
Szombat este ismét megtelt élettel az avasi pincesor. A Mélyvölgyi Nyitott Pincék – Nyárzáró & Bükki Borok Napja a borok, a nyitott pincék, a zene és a közösségi élmény köré szervezte Miskolc nyárbúcsúztató estéjét.
Képgaléria
UMAMISKOLC szombat
Zenével, tánccal és finom falatokkal telt meg a miskolci Városház tér szombat este is
MiskolcÉletmódGasztroEgészségSzabadidő
A csütörtöki nyitány és a péntek esti siker után szombaton is folytatódott a nyárvégi kikapcsolódás Miskolc belvárosában.