Ugrás a tartalomra

Vágányzár szombaton és vasárnap

Létrehozva
Az Újgyőri főtér és a Felső-Majláth végállomás között villamospótló autóbuszok közlekednek péntek és szombat éjjel, 21:40-től másnap hajnal 04:00 óráig.
Kép
Képünk csak illusztráció Forrás: mvkzrt.hu

Éjszaka az utolsó, teljes villamospályán közlekedő 1-es villamos a Tiszai pályaudvarról 21:05-kor, Felső-Majláthról pedig 21:50-kor indul. Hajnalban az első teljes villamospályán közlekedő 1-es villamos a Tiszai pályaudvarról 04:05-kor, Felső-Majláthról pedig 04:40-kor indul.
Az Újgyőri főtéren a Tiszai pályaudvar irányába az 1-es villamost a 2-es villamos megállóhelyén lehet igénybe venni.

A villamospótló autóbusz megállóhelyei a vágányzár idején:

  • az Újgyőri főtér villamosmegálló helyett a 6-os autóbusz megállóhelyről indul és leszállóhelyre érkezik.
  • az Újgyőri piacnál az autóbusz megállóhelyen, a Bulgárföld, a Diósgyőr városközpont, az Alsó-Majláth villamosmegálló helyett az 1-es autóbusz megállóhelyein áll meg.
  • a Bölcs utcai villamosmegállóban nem áll meg, helyette az 1-es autóbusz Alsó-Majláth megállóhelyét lehet igénybe venni.
  • a DVTK Stadion, a Diósgyőri Gimnázium, a LÁEV és a Zenta utca villamosmegállónál a vele párhuzamos, út mellett kialakított villamospótló autóbusz megállóhelyen áll meg.
  • Felső-Majláthon az 54-es autóbusz leszállóhelyén áll meg és a kettes kocsiállásról indul.

A vágányzár a 2-es villamos közlekedését nem érinti.

Ez is érdekelhet

Mutatjuk, mire készüljön a város útjain
Miskolc
A félsávos lezárások és útterelések csütörtök reggel is említésre méltóak.
Posztumusz Kartal–Veczán-díjat kapott Kriza Ákos
Miskolc
A Keresztény Értelmiségiek Szövetsége (KÉSZ) miskolci csoportja idén tizenötödik alkalommal rendezte meg a Miskolci Nemzeti Estélyt a Zenepalotában.
DVTK HUNTHERM -  Fenerbahçe Opet
Úgy elverték a Diósgyőrt, mint még soha
MiskolcSport
A DVTK HunTherm Euroliga mérkőzést játszott szerda este. A Fenerbahce vendégeként lépett pályára a DVTK HunTherm.
„A jövő a multi-generációs munkahely”
MiskolcTudomány
Népszerű generációkutató volt a miskolci MCC vendége szerdán.