Ugrás a tartalomra

Előzetes vizsgálat kerékpárút kialakítására

Létrehozva
A Cserfa utca és a Mexikóvölgy utca közötti kerékpárút szakasz kialakítása kapcsán a területi környezetvédelmi hatóságnál előzetes vizsgálati eljárás van folyamatban. Az eljárással kapcsolatos kérelem – előzetes egyeztetést követően – október 31-ig megtekinthető a B.-A.-Z. Megyei Kormányhivatalban.
Kép
Képünk csak illusztráció

A kérelem megnézhető a kormányhivatal Miskolci Járási Hivatala Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főosztályán (Miskolc, Mindszent tér 4. sz.), valamint Miskolc Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Építési és Környezetvédelmi Osztályán (3525 Miskolc, Városház tér 8. sz.) – ügyfélfogadási időben, továbbá ezen az internetes oldalon a BO-08/KT/9296/2019. számon.

A telepítés helyével kapcsolatos kizáró okokra, a környezeti hatásvizsgálat szükségességére, továbbá a környezeti hatástanulmány tartalmára vonatkozóan írásbeli észrevételt október 31-ig közvetlenül a Környezetvédelmi Hatósághoz lehet benyújtani.

Ez is érdekelhet

Ezeken a helyszíneken érdemes óvatosabban közlekedni kedd reggel
Miskolc
A Miskolci Városgazda több közterületen hibaelhárítási munkálatokat végez, ezért kérik a közlekedők fokozott óvatosságát.
Búvárok dolgoznak a Barlangfürdőt tápláló termálkútban
MiskolcKörnyezet
Huszonnégy méter merülés, tizenkét méter úszás átlósan, és már ott is vannak a merülő szakemberek a miskolctapolcai Barlangfürdőt meleg termálvízzel ellátó földalatti barlangban.
Éder Vera és Gálos Mihály Samu fotókiállítása  Miskolci Balett
Miskolcra érkezik a legnagyobb táncfesztivál: ma kezdődnek a programok
MiskolcKultúraÉletmódSzabadidő
Kilencedik alkalommal válik a kortárstánc egyik hazai központjává a Miskolci Nemzeti Színház.
Vasárnaptól nyári időszámítás szerint közlekednek az MVK járatai
Miskolc
A téli időszámítás március utolsó vasárnapján véget ér, ezért március 29-én (vasárnap) hajnali kettőről háromra kell állítani az órát.