Ugrás a tartalomra

Rendkívüli szünet két miskolci óvodában  

Létrehozva
A koronavírus megjelenésével kialakult helyzet a szünet oka.
 
Rendkívüli szünetet rendelt el az Oktatási Hivatal a koronavírus megjelenésével kialakult veszélyhelyzet miatt a Miskolci Napraforgó Óvoda Középszer Tagóvodájában (Középszer utca 5.)
6-os csoport vonatkozásában október 13-tól október 18-ig, valamint a Miskolci Napraforgó Óvoda Petneházy úti Tagóvodájában (Petneházy utca 4.) október 14-től október 18-ig.
 
Kép
Ideiglenes a szünet az oviban.
 
Az önkormányzat mindenkit kér a rendelkezések betartására, és arra, hogy a koronavírusjárvány növekvő esetszámai miatt az elkövetkezőkben is fokozottan figyeljenek oda és vigyázzanak egymásra,
tartsanak szükséges védőtávolságot másoktól, gyakran mossák és fertőtlenítsék kezeiket és viseljenek maszkot.

Ez is érdekelhet

Egész héten operában élhet
MiskolcKultúra
Jövő héten rendezik meg az egy héten át tartó operabarát foglalkozásokat a hagyományokhoz híven. Mikor még volt Operafesztivál, ahhoz kapcsolódott ez a maratoni programsorozat a könyvtárban.
Szünetel a tankolás a CNG kúton hétfőn koradélutánig
Miskolc
A gázszolgáltató karbantartási munkálatai miatt, június 22-én, hétfőn várhatóan 8 és 14 óra között, a közforgalmú CNG üzemanyagtöltő állomáson nem lehet majd tankolni.
Képgaléria
Javítják, amit az idő rontott
MiskolcKultúra
A különböző restaurátorok munkáját ismerhették meg a Múzeumok éjszakáján, akik regisztráltak a programra. Több családot is érdekelt volna, mint amennyien befértek az apró műhelyekbe.
Képgaléria
Termelői Nap a Városház téren
Háztáji és kézműves termékekkel hívogatott a belvárosba a Miskolci Termelői Nap
MiskolcGasztro
Őstermelők és házi manufaktúrák hozták el portékáik legjavát a júniusi Miskolci Termelői Napra az igényes vásárlóknak.