Ugrás a tartalomra

Több éjszakai járatot is visszaad az MVK

Létrehozva
A változásoknak elsősorban a perecesiek, a martinkertvárosiak, a szirmaiak és a komlóstetőiek fognak örülni.

November 2-án, hétfőtől ismét közlekednek a 6-os autóbuszvonalon az Újgyőri főtérről 23:45-kor és Perecesről 0:00-kor induló járatok - közölte hétfő délutáni közleményében a Miskolc Városi Közlekedési Zrt.

Néhány korábban megszüntetésre ítélt indulási időpont is megmenekült. Az MVK közlése szerint november 2-ától mégsem szüntetik meg a Búza térről 23:25-kor, illetve Szirmáról 23:41-kor induló 3-as autóbusz járatot, valamint az Újgyőri főtérről 23:15-kor és visszafelé Komlóstetőről 23:25-kor induló 19-es autóbusz járatot.

November 3-án, keddtől a 3-as autóbuszok vonalán pediug a jobb csatlakozás érdekében módosítanak néhány munkanapi indulási időpontot: a Búza térről 5:05 helyett 5:00-kor, 5:30 helyett 5:25-kor indul, illetve Szirmáról 5:24 helyett 5:19-kor, 5:49 helyett 5:44-kor indul a 3-as járat.

Végül, de nem utolsó sorban november 3-tól az 1G-s autóbusz esetében az Újgyőri főtérről ismét indul 00:25-kor járat.

Ez is érdekelhet

„Elvégeztem a feladatot, ami rám bízatott”
MiskolcEgyház
Nemrégen búcsúzott el gyülekezetétől és híveitől Balajthy József református lelkipásztor, akinek a lelkészi szolgálata alatt felépült a Felsővárosi református templom, és egyházi iskola lett a Balázs Győző Református Gimnázium.
Mutatjuk, hol végez hibaelhárítást szombaton az ÉRV
Miskolc
A javítási munkálatok ideje alatt lajtos kocsival biztosítják az ivóvizet.
Iskola, majd szanatórium a Bükk ölelésében
MiskolcOktatásKultúraEgészség
Hogy mit kell, lehet tudni a csanyiki szanatóriumról, az kiderül Nagy Attila helytörténész, a Mit Miskolc Adhatott Blog szerkesztőjének az írásából.
Megúszta a börtönt két egészségügyi dolgozó, akik miatt meghalt egy beteg
MiskolcBűnügy
A betegfelvevő pulthoz érkezett férfit kórházi ellátás helyett háziorvoshoz vagy ügyeletes orvoshoz irányította a két nő, azonban ő másnap hajnalban otthonában elhalálozott.