Ugrás a tartalomra

Árva állatoknak gyűjtöttek a rendőrök

Létrehozva
A Miskolci Állatsegítő Alapítvány karácsonyfája alatt helyezték el adományukat a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság munkatársai.
Kép

A Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság állománya saját kezdeményezés alapján gyűjtésbe kezdett a Miskolci Állatsegítő Alapítvány telephelyén élő állatok megsegítésére.

A rendőrök kutya és macskatápot, valamint az állatok ellátásához szükséges kiegészítőket, játékokat helyeztek el a menhely előtt felállított karácsonyfa alá 2020. december 12-én reggel.

Köszönjük kollégáink önzetlen hozzáállását, amellyel igyekeztek a menhelyen élő, védtelen állatok karácsonyát is szebbé tenni.

Ez is érdekelhet

Hét góllal kikapott a DVTK
MiskolcSport
Kézilabda: NB I/B férfi, 29. forduló: érvényesült a papírforma.
Virágos Magyarország
Nyárias időt hoz a hosszú hétvége
MiskolcKörnyezet
Szombaton továbbra is sok napsütésre számíthatunk a térségben, melyet csak időnként zavarhatnak meg vékony fátyol- és kisebb gomolyfelhők.
Képgaléria
Útfelújítás az Avason
Új, ideiglenes forgalmi rend az Avason
Miskolc
Forgalmirend-változás lép életbe az Avason, a Klapka és a Pattantyús utcákon.