Ugrás a tartalomra

Nyomtatókat adományozott a MIVÍZ a MESZEGYI-nek

Létrehozva
A nyomtatók bölcsődék munkáját segítik majd a jövőben.
Kép
Barna Adrienn (balra) a MIVÍZ Kft. Marketing és Kommunikációs munkatársa, Gúr Péter Attila a MESZEGYI Igazgatója és Hudák Marianna Ügyfélkapcsolati osztályvezető.

Tíz nyomtatót adományozott a MIVÍZ Kft. a Miskolci Egyesített Szociális, Egészségügyi és Gyermekjóléti Intézménynek (MESZEGYI). A miskolci polgármesteri hivatal sajtóközleménye szerint az eszközöket pénteken délelőtt adták át a szociális szolgáltató központ székhelyén. A felajánlott eszközöket a cég munkatársai adták át, ezzel is segítve azt a felelősségteljes munkát, amit nap, mint nap ellátnak a szociális szférában dolgozók.

Gúr Péter Attila a MESZEGYI igazgatója, megköszönte a felajánlást és elmondta: a nyomtatók az intézmény kezelésében működő bölcsődékben lesznek elhelyezve.
 

Ez is érdekelhet

villamos MVK
Felkészült az MVK az UEFA Konferencia Liga-mérkőzésre
Miskolc
Rásegítő villamosjáratokat indít az MVK a csütörtöki UEFA Konferencia Liga-mérkőzésre.
villamosbaleset/Csiki László
Villamos és autó ütközött a forgalmas miskolci kereszteződésnél
MiskolcBaleset
Villamosbaleset történt az Andrássy út és Testvériség utca kereszteződésében csütörtök reggel.
4-es busz Miskolc_MVK Zrt
Figyelem! Terelve jár a 4-es busz Miskolcon csütörtök délután
Miskolc
Csütörtökön délután ideiglenesen módosul a 4-es autóbusz közlekedése Miskolcon.
Képgaléria
Új arcát mutatja szombaton a miskolctapolcai strandfürdő
MiskolcSzabadidő
Éjszakai csobbanás, forró hangulat és felejthetetlen élmények várják a fürdőzőket este héttől Miskolctapolcán.