- A Jobbik Magyarországért Mozgalom hagyományteremtő módon már évek óta Advent első vasárnapján kettős kereszteket állít szerte az országban, így Miskolc városában is és ezt teszi azzal a céllal, hogy a mai rohanó anyagias világban az emberek a kerszt előtt egy percre megállva elgondolkozzanak az Advent igazi üzenetén - mondta Badány Lajos, jobbikos önkormányzati képviselő.
Ünnepi gyertyagyújtás a Centrumnál
Létrehozva
A Jobbik miskolci frakciója a Centrum előtt felállított kettős keresztnél gyújtott gyertyát Advent utolsó vasárnapján.
Ez is érdekelhet
Újabb történelmi érdekességek Miskolcról
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írásait közöljük, helytörténeti érdekességekkel.
Az Európa-bajnokságra hangoltak
Kosárlabda: U20-as felkészülési női torna, Sanlucar de Barrameda (Spanyolország).
Tóth Anna bronzérmes a bronzon
Atlétika: nemzetközi versenyt rendeztek hétfőn este Dániában.
Folytatódik az Avas főútjának teljes körű felújítása nyáron is
Miskolcon az útfelújítási program végrehajtása alatt forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani.