Ugrás a tartalomra

Ünnepi gyertyagyújtás a Centrumnál

Létrehozva
A Jobbik miskolci frakciója a Centrum előtt felállított kettős keresztnél gyújtott gyertyát Advent utolsó vasárnapján.
Kép
fotó: Végh Csaba

- A Jobbik Magyarországért Mozgalom hagyományteremtő módon már évek óta Advent első vasárnapján kettős kereszteket állít szerte az országban, így Miskolc városában is és ezt teszi azzal a céllal, hogy a mai rohanó anyagias világban az emberek a kerszt előtt egy percre megállva elgondolkozzanak az Advent igazi üzenetén - mondta Badány Lajos, jobbikos önkormányzati képviselő.

Kép

Ez is érdekelhet

Újabb történelmi érdekességek Miskolcról
MiskolcKultúra
Folytatódik sorozatunk: Reiman Zoltánnak, a Szemelvények Miskolc város történetéből blog szerkesztőjének az írásait közöljük, helytörténeti érdekességekkel.
Az Európa-bajnokságra hangoltak
MiskolcSport
Kosárlabda: U20-as felkészülési női torna, Sanlucar de Barrameda (Spanyolország).
Tóth Anna bronzérmes a bronzon
MiskolcSport
Atlétika: nemzetközi versenyt rendeztek hétfőn este Dániában.
Képgaléria
Avasi útfelújítás
Folytatódik az Avas főútjának teljes körű felújítása nyáron is
Miskolc
Miskolcon az útfelújítási program végrehajtása alatt forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani.