Ugrás a tartalomra

Vonaljegy kizárólag bankkártyával váltható az Adventi villamoson

Létrehozva
December 22-e, keddtől a jegyellenőrök és az utasok védelme érdekében a készpénzes értékesítést felfüggesztik az adventi villamoson - tájékoztatta lapunkat az MVK Zrt. A szerelvényen csak bankkártyával, illetve telefonos applikációval van lehetőség jegy vásárlására.

A fertőzésveszély terjedésének csökkentése érdekében sokat tehetnek az utasok azzal, hogy ha a bérletpénztár helyett applikáción keresztül vásárolják meg az utazáshoz szükséges jegyüket/bérletüket, mert a mobiljegy használatával nem csak saját, hanem az MVK Zrt. munkatársait is védik - hívja fel a figyelmet a közlekedési társaság. A mobiljegy az alábbi linken vásárolható meg: www.mvkzrt.hu/mobiljegy

 

Ez is érdekelhet

Hét góllal kikapott a DVTK
MiskolcSport
Kézilabda: NB I/B férfi, 29. forduló: érvényesült a papírforma.
Virágos Magyarország
Nyárias időt hoz a hosszú hétvége
MiskolcKörnyezet
Szombaton továbbra is sok napsütésre számíthatunk a térségben, melyet csak időnként zavarhatnak meg vékony fátyol- és kisebb gomolyfelhők.
Képgaléria
Útfelújítás az Avason
Új, ideiglenes forgalmi rend az Avason
Miskolc
Forgalmirend-változás lép életbe az Avason, a Klapka és a Pattantyús utcákon.